Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

1 Metrelik Godzilla Oyuncağı Gözüktü

Ana Sayfa » Sinema » 1 Metrelik Godzilla Oyuncağı Gözüktü
1 Metrelik Godzilla Oyuncağı Gözüktü
1 Metrelik Godzilla Oyuncağı Gözüktü

Mayıs ayında vizyona girecek olan yeni Godzilla filminin oyuncağı ortaya çıktı. Toys’r Us mağazalarında önümüzdeki dönemde satışa çıkacak olan ürünün internete düşen görüntüsü epey ilgi çekti. Bunun sebebi Godzilla’nın tasarımı değil, boyutu oldu.

Şu ana kadar çekilen bir Hollywood ve sayısız Japon versiyonu karşılaştırıldığında Mayıs’ta vizyona girecek olan filmdeki Godzilla’nın boyu, diğer tüm filmlerdekinden çok daha büyük. Bu sebeple de en ölümcül ve en büyük yaratık olarak geçiyor. Oyuncağı da bu büyüklüğün hakkını veriyor gibi. Godzilla oyuncağı, 90 santimden biraz daha uzun bir boyuta sahip.

Dekor için oldukça güzel durabilir, birçok figürden iyi olacaktır. Ancak temel mantığın Godzilla’nın büyüklüğü olduğunu düşünürsek özellikle onunla oynayacak çocuklar için gerçek bir Godzilla edası yaratacaktır. Hangi oyuncak evini, arabasını ya da adamlarıyle oynarsa oynasın Godzilla onlardan büyük kalacak, böylece etkisini gösterebilecek.

Ne diyelim, oyuncağı bile bu kadar büyükse kendisini filmde görmeye can atıyoruz. Bu arada filmin 16 Mayıs’ta ülkemizde gösterime gireceğini, oyuncağın da aynı dönemde Amerika’da 44.99 dolardan satışa çıkacağını belirtelim.

1 Metrelik Godzilla Oyuncağı Gözüktü
1 Metrelik Godzilla Oyuncağı Gözüktü

Tepkini göster!43%14%14%14%0%14%

Kaynak: Süper Karga

1 Metrelik Godzilla Oyuncağı Gözüktü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Watch Dogs, PlayStore'da Şok Fiyata Görüldü! Battle.net zorunlu hale geliyor! The Forest’a büyük güncelleme geldi! Denzel Washington’lı The Equalizer’dan İlk Poster İster sessiz olun, ister saldırgan Tokyo Games Show’a Oyun Akını

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır