Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Age of Ultron’un Müziklerini Brian Tyler Yapacak

Ana Sayfa » Sinema » Age of Ultron’un Müziklerini Brian Tyler Yapacak
Age of Ultron’un Müziklerini Brian Tyler Yapacak
Age of Ultron’un Müziklerini Brian Tyler Yapacak

Daha önce Iron Man 3 ve Thor: The Dark World adlı yapımların da müziklerini hazırlayan Brian Tyler, Film Music Reporter’ın haberine göre Avengers: Age of Ultron ile yeniden kolları sıvayacak.

Brian Tyler’ın Age of Ultron’dan önce vizyona girecek olan Teenage Mutant Ninja Turtles, Fast and Furious 7 ve Into the Storm adlı yapımların müziklerini de yaptığını hatırlatalım. Avengers serisinin ilk halkasının müziklerini ise Alan Silvestri hazırlamıştı.

Başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Thomas Kretschmann, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen ve James Spader’ın yer aldığı, Joss Whedon tarafından yönetilen Avengers: Age of Ultron’un 1 Mayıs 2015 tarihinde vizyona gireceğini de hatırlatalım.

Kaynak: Süper Karga

Age of Ultron’un Müziklerini Brian Tyler Yapacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fantasy Life’dan Uzun Soluklu Bir Oynayış Videosu Gears of War PS4’e Gelebilir Ninja Gaiden Z’den geliştirici günlüğü (Video) Kojima konuştu: Ground Zeroes’u PS4’te oynayın Heroes of the Storm’dan yeni video… Resident Evil 6’nın PC Sürümü Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır