Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

As Sanat’tan Yeni Çıkan DVD ve Blu-ray’ler

Ana Sayfa » Sinema » As Sanat’tan Yeni Çıkan DVD ve Blu-ray’ler
As Sanat’tan Yeni Çıkan DVD ve Blu-ray’ler
As Sanat’tan Yeni Çıkan DVD ve Blu-ray’ler

As Sanat, yeni piyasaya çıkaracağı filmleri açıkladı. Bir süredir az çıkış yapan firma, bu hafta alışveriş sepetlerini dolduracak bollukta filmle geliyor.

Özellikle beklenen Türk filmleri bu hafta birbiri ardına piyasaya çıkıyor. Beren Saat ve Uğur Yücel’in oyunculuğuyla devleşen Benim Dünyam filminin DVD’si bu hafta satışa çıkıyor. Ayrıca Özcan Deniz’in son filmi Su ve Ateş, İlker Ayrık’ın 2013 sonunda çıkan Kedi Özledi filmleri de bu haftanın önemli Türk filmleri arasında yer alıyor.

Yabancılarda da bolluk mevcut. Ülkemizde vizyona girmeyen; Edgar Wright’ın yönetmenliğinde Simon Pegg ve Nick Frost filmlerinin yani Cornetto üçlemesinin son filmi olan The World’s End filminin beklenen DVD’si satışa çıkıyor. Sinemayı pas geçtikten sonra DVD’de görüp görmeyeceğimiz meçhuldü, ancak bu harika İngiliz filmi DVD’nin yanı sıra Blu-ray formatıyla da satışta olacak. Geçtiğimiz aylarda eski film olmasına rağmen Türkiye’de bulamadığımız Lock, Stock and Two Smocking Barrels (Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana) filmini piyasaya süren As Sanat, The World’s End ile bir tebriği daha hak ediyor.

Haftanın önemli yabancı filmleri arasında son Riddick filmi ve Machete serisinin ikincisi olan Machete Kills de bulunuyor. Bu iki film de izlemeyenler ve koleksiyonerler için piyasaya çıkıyor.

Bu kadarla da bitmiyor. Toplu bir çıkış yapan As Sanat’tan bu hafta çıkan diğer filmler şu şekilde; Side Effects, The Bling Ring, 21 & Over, Stand Up Guys ve Movie 43.

Neredeyse tüm saydığımız filmlerin normal DVD’ye ayrıca Bas-Oynat DVD versiyonlarının da bulunduğunu belirtelim. Bas-Oynat; menü, ekstra içerikler ve dil seçenekleri olmayan, sadece Türkçe dublaja sahip bu sebeple de çok daha ucuza satılan DVD türü.

Kaynak: Süper Karga

As Sanat’tan Yeni Çıkan DVD ve Blu-ray’ler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Her 8 Türk’den 1’i FarmVille 2 Oynuyor Hitman: Absolution Virüs Sorunu Kolanızı cipsinizi alıp bilgisayar başına geçin… PS3’te Minecraft oynayanlara hediyeler Playstore’den 31 Mayıs’a Kadar İndirimler Adada kral tahtı geri aldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır