Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Black Flag’in multiplayer haritaları neden bedava?

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Black Flag’in multiplayer haritaları neden bedava?
Black Flag’in multiplayer haritaları neden bedava?

Bildiğiniz gibi DLC furyası oyun sektöründe son yıllarda patlamış bir sevda. Bu konseptin çok hastası olmasak da bazı oyunların bu işi iyi kotardığı bir gerçek. Öte yandan çoğu oyun, tek kişilik DLC'ler için ekstradan para alırken işin multiplayer kısmına gelindiğinde bazı yenilikleri ücretsiz dağıtıyor. Assassin's Creed 4 de bunlardan birisi. Ve oyun yönetmeni Damien Kieken'in GDC'de yaptığı açıklamaya göre böyle olmasının da bir sebebi var.

“Assassin's Creed 4'teki bütün multiplayer haritalarını ücretsiz sunuyoruz. Çünkü oyuncu topluluğunu bölmek istemiyoruz. Oyuncuların çıkıp da “Ben DLC'yi almıştım, o yüzden benim gibi alanlarla oynayacağım. Ama beraber oynamak istediğim arkadaşım DLC'yi almadığı için beraber oynayamayacağız.” demesini istemiyoruz. Biz oyuncuların oyundan beraber zevk almasını, beraber oynamalarını ve ekstra para harcayacaklarsa da bunu kostüm ve diğer türden, beraber oynamalarını engellemeyecek şeylere yatırmalarını tercih ediyoruz.”

Black Flag'in multiplayer haritaları neden bedava?

Eh, mantıksız değil doğrusu. Siz ne dersiniz, Ubisoft'un DLC'ler konusundaki bu yaklaşımı sizce de mantıklı mı? Yoksa başka türden bir yaklaşımda bulunmalarını mı tercih ederdiniz?

Black Flag’in multiplayer haritaları neden bedava? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Watch Dogs'un Mobil Uygulaması Bu Telefonlarda Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst (PS3) (İnceleme) The Wolf Among Us'ın Sezon Finali Çok Yakında NBA Live 2013 Çıkış Tarihi Ertelendi Melekler artık her yerde Josh Brolin, Batman Rolü Hakkında Konuştu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır