Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Counter-Strike Online yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Counter-Strike Online yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor!
Counter-Strike Online yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor!

Nexon Avrupa, eklenen yeniliklerle popülerliğini sürdüren Counter-Strike Online için yeni bir oyun modunu duyurdu. Yeni mod İnsan Senaryo’nun geçtiği Çöl Fırtınası haritasında üstün donanıma sahip özel askeri birliklere karşı siz ve takımınız ne kadar dayanabileceksiniz?

Counter-Strike Online yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor!

Çöl Fırtınası haritasında oyuncuları hararetli bir savaş alanı bekliyor. Vanguard isimli özel donanımlı askeri birlik, temas sağladığı düşmanları tüm gücüyle yok etmeye çalışırken, oyuncular takım arkadaşlarını bir an olsun göz önünden ayırmamak ve nişancılık yeteneklerini sonuna kadar kullanmak zorunda. Uzak ve orta mesafeli savaşlara sahne olması beklenen harita için oyuncuların uygun ekipman seçimi yapması hayati önem taşıyor. Ayrıca oyuncular bu haritada Savaşta Yeniden Doğma, Raunt Tekrar Deneme, İlk Yardım Çantası ve Taret öğelerini de zafere ulaşmak için kullanabiliyorlar. Oyuncuların belirli bir sürede, belirli sayıda düşmanı alt etmeye ve hedef bölgeye ulaşmaya çalıştığı görevler arasında günlük olarak Titanı Öldür ve Bombardıman Koruyucusu bulunurken onur görevlerinde ise Evrimci ve Ölüm Makinesi oyuncuları bekliyor. Haritayı tamamlayan oyuncular ise Comanche’nin Kara Kutusu, Pilotun Asker Künyesi, İHA (İnsansız Hava Aracı) Kontrol Çipi ve değerli öğeler içeren Dr. A’nın Güvenlik Çantası’na sahip olacaklar.

Counter-Strike Online yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Wargame: Red Dragon için ilk video yayınlandı! Big Eyes’ın Vizyon Tarihi Açıklandı Pop to Save de artık App Store’da! (Video) Vizyondakiler Transformers: Age of Extinction Yeni Bir Üçlemenin İlki Olacak Ouya İle Birlikte 481 Oyun Geliyor [Liste ve Detaylar]

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır