Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

CryEngine’e aylık abone olun!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » CryEngine’e aylık abone olun!
CryEngine’e aylık abone olun!

Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Crytek, CRYENGINE teknolojisinin bir servis olarak kullanılabilmesini sağlayan Engine-as-a-Service – EaaS (Oyun Motoru Hizmetleri) programının açıldığını duyurdu. Bu sayede, devrimsel CRYENGINE teknolojisi daha geniş kitleler için ulaşılabilir olacak.

CRYENGINE, daha önce Ryse: Son of Rome’un yapımında da kullanılan ödüllü yapım araçlarıyla kullanıcılara bugünün önde gelen tüm platformlarında sıradışı oyunlar geliştirme olanağı sağlıyor.

CryEngine'e aylık abone olun!

Programın ilk aşamasında Crytek, bu yıl Mayıs ayından itibaren bağımsız geliştiricilere CRYENGINE’in tüm ileri teknoloji özelliklerini hiçbir telif hakkı gözetmeksizin aylık abonelik bedeli olan 9.90 Dolar/Euro karşılığında sunacak. Program, Crytek’in bu yıl gerçekleşen San Francisco’daki Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda (GDC) tanıttığı CRYENGINE’in son güncellemesinde yer alan; Fizik Temelli Gölgelendirme (Physically Based Shading), Geometri Ön Belleği (Geometry Cache) ve Görsel Bazlı Işıklandırma (Image Based Lighting) özelliklerini de kapsıyor.

CryEngine’e aylık abone olun! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Playstation 4’ün Merak Edilen 10 Sorusuna Cevap Verildi! Max Payne 3 İncelemesi Pek Çok PC Uzun Süre PS4’ün Gücünü Yakalayamayacak Scarlett Johansson’lu Lucy’den İlk Görüntü Andorid'de Unreal Egine 4 ile Daha İyi Grafiklere Hazır Olun Crysis 3 Türkiye Şatış Fiyatı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır