Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dedektif Memo ile 7 kıtada ASUS’u keşfet!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Dedektif Memo ile 7 kıtada ASUS’u keşfet!
Dedektif Memo ile 7 kıtada ASUS’u keşfet!
Dedektif Memo ile 7 kıtada ASUS’u keşfet!

ASUS, tüm Facebook fanlarını ödüllü yeni oyunu “Dedektif Memo ve Arkadaşları” oynamaya ve harika hediyeler kazanmaya davet ediyor.

ASUS, 23 Nisan yaklaşırken ödüllü yarışmasıyla tüm Facebook kullanıcılarını fan sayfasına davet ediyor. 17-23 Nisan tarihleri arasında ASUS Türkiye Facebook sayfasındaki Dedektif Memo ve Arkadaşları oyununa katılacak. Günde 30 çekiliş hakkına sahip olabilecek ASUS fanları 40 adet kablosuz mouse ve şık ergonomik ASUS çantalar kazanma şansını yakalıyor. Hediye kazananlar 24 Nisan günü oyun jürisi tarafından yapılacak çekilişle belirlenecek.

Memo’ya yardım et, fotoğraflarda gizlenmiş simgeleri bul ve kazan

Dedektif Memo’yu zorlu bir görev bekliyor. Memo’nun 7 kıtaya dağılmış olan arkadaşları, ünlü şehirlerin fotoğrafları içine ASUS MeMO Pad’lerin üstün özelliklerini anlatan bazı ipuçları yerleştirdi. Dedektif Memo’nun yapması gereken ise, arkadaşlarını ziyaret edip fotoğrafların içine gizlenmiş simgeleri bularak görevi tamamlamak. Bu görevde Memo ve Arkadaşları’na yardım etmek ise sana düşüyor. Dedektif Memo’ya ASUS MeMO Pad HD 7, MeMO Pad 8 ve MeMO Pad 10’un üstün özelliklerini bulmasında yardım et ve 24 Nisan günü yapılacak çekilişte hediye kazanma şansını yakala! Üstelik Facebook arkadaşlarını oyuna davet ederek ve uygulamayı duvarında paylaşarak kazanma şansını artırabilirsin.

Dedektif Memo ve Arkadaşları oyununa katılmak, hakkında daha fazla bilgi almak ve katılım koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: GamexNow

Dedektif Memo ile 7 kıtada ASUS’u keşfet! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Final Fantasy Karakterleri Pokemon Eğitmenleri Olursa? Total War: Rome II, 500 Ünite ve 183 Bölgeden oluşacak Playstore’dan muhteşem Borderlands indirimi! Tankçılar, e-Spor’a 10 milyon dolar yatıracak Sony Action Cam, sizi maceraya davet ediyor Heroes & Generals Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır