Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Divergent’ın Gişe Hasılatı Devam Filmlerini Garantiledi

Ana Sayfa » Sinema » Divergent’ın Gişe Hasılatı Devam Filmlerini Garantiledi
Divergent’ın Gişe Hasılatı Devam Filmlerini Garantiledi
Divergent’ın Gişe Hasılatı Devam Filmlerini Garantiledi

Bir vizyon haftasını daha geride bıraktık ve ülkemizde vizyona girmemiş olsa da (18 Nisan’da geliyor.), yurtdışında bir hayli sükse yapan filmlerden biri de Divergent oldu.

Haftayı en yüksek gişe hasılatı elde eden yapım olarak tamamlayan Divergent bu sayede daha önce planlandığı gibi üçleme haline gelecek gibi görünüyor. Çünkü ilk film şu anda ABD’de yalnızca üç günde  60 milyon $ gişe hasılatına ulaşmış durumda.

Doğal olarak bu miktarın yavaş yavaş yükseleceğini söylemek yanlış olmayacak. Zaten dünya çapında tüm geliri açıklandığında durum daha net anlaşılacaktır diye düşünüyoruz.

Her ne kadar The Hunger Games ya da Twilight serisi kadar etkili bir giriş yapamamış olsa da, ilk üç günde kazandığı bu paranın yeterli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu hafta sonunda bizi üzen şey ise Muppets Most Wanted’ın gişedeki başarısızlığı oldu. Sinemaseverler tarafından tercih edilmeyen yapım, ABD’de açılış haftasında 16.5 milyon $ kazanabildi. Bu da daha fazla Muppets filmi görmek isteyenler için kötü haber olarak yorumlanabilir.

Filmlerin dünya çapında gelirleri açıklandığında tekrar Divergent ve devam filmi Insurgent hakkında konuşmaya devam edeceğimizi hatırlatarak haberimizi noktalayalım.

Kaynak: Süper Karga

Divergent’ın Gişe Hasılatı Devam Filmlerini Garantiledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Worms’ün geliştiricisinden yepyeni bir oyun (Video) LoL’ün ilk değişikliği açıklandı Unreal Engine 4’ün alevleri pek sıcak! (Video) Neverwinterda tanrılar tarafından sınan “Gragas o kadar şişman ki” şakaları Aral’dan NBA 2K14 kampanyası!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır