Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dragon Age: Inquisition’da 40 tane son var!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Dragon Age: Inquisition’da 40 tane son var!
Dragon Age: Inquisition’da 40 tane son var!

BioWare'in Dragon Age serisinin en son ve en iddialı ayağı Dragon Age: Inquisition, 40 adet ayrı sona mı sahip olacak?

Official Xbox Magazine'den erken sızan bilgilere göre öyle. BioWare forumlarında bir kullanıcı, OXM'in Nisan sayısına şimdiden sahip olduğunu söylerken, detayları oradan verdiğini açıkladı.

Baştan söyleyelim, bunlar gerçek olmayabilir ama oldukça gerçek görünüyorlar!

Yazılanlara göre Dragon Age: Inquisiton'da Thedas'ın beş ayrı bölgesine gidilebilecek, bunlar Ferelden, The Free Marches, Orlais, Nevarra ve Dales olarak belirlenmiş. Tabii bu bölgeler dışında ufak bölgeler de mevcut, Orlais'de bir savaş alanı, Emerald Graves, Exalted Marches vs.

Yazılanlara göre, oyuncular çevrelerini çok ciddi bir şekilde etkileyebilecek, ticaret yolları kurabilecek ve aldıkları bölgelerle oyun dünyasının ekosistemini değiştirebilecek.

Dragon Age: Inquisition'da 40 tane son var!

Doğal yaşam ve bitki örtüsü oyunun önemli bir kısmı, oyuncuların hareketleri, çeşitli türlerin soyunun sonu anlamına gelebilecek. Ejderha gibi büyük yaratıkları yok etmek, oyunda büyük etkilere neden olacak.

DLC karakterler, bu sefer oyunun parçası değil. BioWare'den David Gaider'ın dediğine göre bundan sonra üç adet diyalog çemberine sahibiz, bunlardan biri rol yapma, diğeri aksiyon, sonuncusu ise fikir belirtmek için. Duygusal sahnelere kendinizi hazırlayın.

Oyunda karakterimize dört adet ses seçebileceğiz, her cinsiyet için iki tane, farklı ırklar için farklı ses seçenekleri olmayacak.

Karakterlerinizi değiştirebilecek olmanıza rağmen bütün karakterler aynı origin hikayesi ile başlayacak. The Inquisitor isimli karakter Fade'de açılan bir yaranın sonucunda yaşanan olayların içerisinde tek hayatta kalan kişi olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunda 40 adet son var, hepsi karakterlerinizin yapısından ve oyunda verdiğiniz seçeneklerle belirleniyor.  BioWare bütün sonların anlamlı olduğunun altını çizdi.

Dragon Age: Inquisition, PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için gelecek.

Bir de, belki Alistair geri dönebilirmiş.

Dragon Age: Inquisition’da 40 tane son var! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Minecraft, Xbox One’a Duyuruldu Haftanın çılgın DotA 2 görüntüleri: 84. bölüm Far Cry 2 olmasaydı Watch Dogs da olmazdı! Never Alone ile eşsiz bir oyun deneyimine hazır mısınız? GDC olay kadına ödül verecek PS Vita’ya Plus Paketi Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır