Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

DriveClub daha iyi olacak

Ana Sayfa » Sinema » DriveClub daha iyi olacak
DriveClub daha iyi olacak
DriveClub daha iyi olacak

PlayStation 4 de piyasaya özel olarak sunulan DriveClub oyunu, eksik yönleriyle bir çok oyunseverin tepkisini çekmişti. Bu tepkiler sonrasında Evolution Studios‘tan bir haber geldi. Stüdyonun PS4 için çıkış oyunlarından biri olarak duyurduğu DriveClub, eksikleri nedeniyle erteleme yaşamıştı ve en sonunda 8 Ekim tarihinde piyasaya çıkmıştı.

Oyunun satışa sunulmasıyla beraber oyuncular büyük bir şok yaşadılar. Çünkü tanıtım videosunda yer alan yağmur ve kar gibi hava olaylarının hiç biri DriveClub’ta yer almıyordu. Bunun üstüne bir de online modların sunucu sorunları nedeniyle oynanamaması oyunseverlerin büyük tepkisini çekmişti.

Bu konular hakkında açıklama yapan stüdyo yetkilileri, oyundaki bu tarz problemlerin gelecek güncelleştirmeler ile giderileceğini söylemişti. Bunun ardından yaptıkları yeni güncelleştirme ile oyunu daha oynanabilir bir hale getirerek biraz olsun oyuncuları sevindirdiler.

Bu güncelleştirmenin ardından tekrar bir açıklama yapan firma, oyunun geliştirebilmek adına bir takım daha güncelleştirmelerin yapılacağını fakat bu güncelleştirmeler hakkında konuşmanın şuan için erken olacağını söylediler. Oyunseverler bu açıklamaların ardından biraz rahatlamış gibi gözükse de geçmişi sabıkalı olan Evolution Stüdyolarına inanmak biraz güç gözüküyor.

DriveClub daha iyi olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dead Rising 3, PC Çıkış Tarihini Sonunda Aldı Captain America 2′nin DVD ve Blu-ray’i Ne Zaman? Playstore’da popüler Bethesda oyunlarında %50 indirim Scarface Yeniden Çekilecek PlayStation 3 Satışları 30 Milyon’u Geçti FarCry The Wild Expedition’un yeni çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu (Video)

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır