Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Flappy Bird yeni versiyonla dönüyor!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Flappy Bird yeni versiyonla dönüyor!
Flappy Bird yeni versiyonla dönüyor!

Akıllı telefon ve tabletlerde saatlerce kafayı yememizi sağlayan Flappy Bird dönüyor. Hem de tamamen yeni bir versiyonla.

Saatlerce bir kuşu iki borunun arasından geçirmekle uğraştığımız oyunun yapımcısı Vietnamlı Dong Nguyen, oyunu yeniden App Store'a ekleyeceğini duyurdu. Ancak bu sefer bir değişiklik bizi bekliyor. Oyun aynı şekilde değil, yenilenmiş bir versiyonla oyunculara sunulacak.

Flappy Bird yeni versiyonla dönüyor!

Dong Nguyen

Nguyen, Twitter üzerinden verdiği cevaplarda, oyunun geri döneceğini, ancak yakın bir zamanda değil, oyunu geliştirmeyi bitirdiğinde Flappy Bird'ü tekrar App Store'a koyacağını belirtti.

Flappy Bird piyasaya çıktığında yapımcısı Nguyen'e günde 50 bin dolar kazandırıyordu. Kısa bir süre sonra oyunu piyasadan geri çeken Nguyen, ölüm tehditleri de almıştı. O günden bugüne Flappy Bird'ün birçok klonu App Store ve Google Play Store'da yerini aldı.

Flappy Bird yeni versiyonla dönüyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

LoL Türkiye sunucusu özel indirimleri belli oldu The Last of Us: Left Behind’in açılış sinematiği görüntüleri yayınlandı Hayatta kalma sürenizi arttıracak 50 ipucu!(Video) Carmack’tan Facebook yorumu Telltale, ikinci bölümleri ardı ardına sıralıyor The Room 2 (iOS) (İnceleme)

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır