Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Game of Thrones Film Olacak

Ana Sayfa » Sinema » Game of Thrones Film Olacak
Game of Thrones Film Olacak
Game of Thrones Film Olacak

Game of Thrones hayranları için güzel bir haftaya doğru ilerlediğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü Mart ayı sona eriyor ve 6 Nisan’da dizinin dördüncü sezonu HBO ve ülkemizde CNBC-E ekranlarında yayımlanmaya başlayacak.

Fakat daha da güzel bir haberimiz var. Çünkü roman serisinin yazarı George R.R. Martin, elinde Game of Thrones evreninde geçen birçok hikaye daha bulunduğunu, bir tanesinin özellikle kitaplarda yaşanan olaylardan 90 yıl öncesini ele aldığını ve bu hikayelerin büyük bütçeli sinema filmleri olarak karşımıza çıkabileceğini açıkladı.

Olası Game of Thrones filmlerinin tamamen dizinin kaç sezon süreceğine bağlı olduğunu belirten Martin, dizinin sekiz ile on sezon arasında değişebilecek bir potansiyele sahip olduğunu çünkü kitapların içerik bakımından sürekli olarak genişlediğinin de altını çizdi. Kitapların bu denli genişlemesinin, dizilerle anlatılamayacak bir hikaye bitişine yol açacağını ve bu yüzden en az 2 saatlik birkaç filmin vizyona girmesini istediğini söyledi.

Son olarak filmlerden en az birinin şu anda aktif olarak tartışma aşamasında olduğunu da müjdeleyelim. Yani ne olursa olsun en az bir Game of Thrones filmi görme şansımız var. Ayrıca HBO’nun dizilerini beyazperdeye taşıma eğilimine sahip bir kanal olduğu gerçeğini de unutmamak gerek. Daha önce Sex and the City ve Entourage gibi iki önemli yapımını beyazperdeye taşıdıklarını hatırlatalım.

Game of Thrones’un filmi ya da filmleri hakkında gelişmeler oldukça, aktarmaya devam edeceğiz.

Tepkini göster!58%21%5%0%0%16%

Kaynak: Süper Karga

Game of Thrones Film Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mercenary Ops’un İlk Trailleri Yayınlandı Civilization V: The Complete Edition geliyor! MSI Z87M Anakart İncelemesi Android TV yolda! Yeni Tomb Raider Onaylandı Atlus ölümden dönüyor…

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır