Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gameforge ve Robot Entertainment işbirliği

Ana Sayfa » Girişimler » Gameforge ve Robot Entertainment işbirliği
Gameforge ve Robot Entertainment işbirliği

20140225163616Oyun sağlayıcısı Gameforge ve ABD’li geliştirici Robot Entertainment bilgisayar için ortak yeni bir oyun projesi üzerinde çalışıyor. Planlanan yayın tarihi 2014.

Teksas’ın Plano şehinde bulunan Robot Entertainment stüdyosu Orcs Must Die!™-Franchise, Hero Academy™ ve Echo Prime™ gibi oyunlarla sıkça adından bahsettirdi. Robot Entertainment, Ensemble Studios’un (Age of Empires Serisi, Halo Wars) en kıdemli çalışanları tarafından 2009 yılında kuruldu.

Bu geliştirici, iyi düşünülmüş teknik ve hoş grafiklere sahip oyunlarıyla birçok ödüle layık görüldü. Orcs Must Die!™ için “AIAS Yılın Strateji/Simülasyon Ödülü“ ve Hero Academy™ için “AIAS Yılın Mobil Oyunu Ödülü” buna sadece birer örnek. Robot Entertainment CEO’su Patrick Hudson bu işbirliği hakkında: «Gameforge Avrupa’daki en başarılı yayıncılardan biri ve önümüzdeki oyunu birlikte yayınlayabileceğimiz için çok mutluyuz.

Hayranlarımıza bunun hangi oyun olduğunu açıklayacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz» diyor. Gameforge CEO’su Alexander Rösner, ekliyor: «Gameforge ve Robot Entertainment harika bir uyum içinde, ortak bir hedefimiz var: Eğlenceli oyunlar üretmek. Yeni oyunumuz yeni ölçütler Gameforge, Asya ağırlıklı geliştirici stüdyolarla işbirliğine ek olarak Robot Entertainment’la ortaklığı sayesinde dünya çapındaki ilişkilerini daha da geliştiriyor. Alman şirket, online oyunlar alanındaki çok yıllık bilgisini batılı marka ve ürünlerin hizmetine sunuyor.

Gameforge ve Robot Entertainment işbirliği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Forsaken World’a Yeni Güncelleme Geldi Siz 2013’de Hangi Oyunu Bekliyorsunuz ? Çin’de kapılar açıldı, firmalar strateji belirliyo Beyond Good & Evil 2 ve Prince of Persia İçin Biraz Daha Bekleyeceğiz Örümcek Adam oyun içi görüntüleriyle kaşrımızda (Video) Wargaming bu hafta sonu WoT: Xbox 360 Edition’ı sunuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır