Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi başlıyor

Ana Sayfa » Mobil » Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi başlıyor
Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi başlıyor

unnamed

Türkiye’nin mobil oyun geliştirme odaklı ilk eğitim programı olan, Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi 8 Mart Cumartesi günü başlıyor. 6 haft
a sürecek atölyede, yerli ve yabancı uzmanlar deneyimlerini paylaşırken, katılımcı takımlar da kendi oyunlarını geliştirecekler.

 Turkcell ve iletişim eğitiminde yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi, Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi ile 6 hafta sürecek bir yolculuğun başvurularını tüm oyun geliştiricilere açtı.

“Takımını kur, Eğitimi al, Oyununu yap!” sloganıyla yola çıkan Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi, Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı (BUG) ve Turkcell Geleceği Yazanlar sosyal sorumluluk projesinin birlikte adım attıkları bir eğitim programı.

Program 8 Mart’ta başlıyor:

Odağı mobil platformlar olan Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi, 8 Mart Cumartesi günü BUG’da başlıyor. 6 hafta sürecek program kapsamında alanında uzman yerli ve yabancı birbirinden değerli isimlerle tanışma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı sunulacak. Program sonunda katılımcılara birtakım hediyeler verilirken, her iki kurum tarafından çeşitli imkanlar sağlanacak.

Başarılı projelere Turkcell desteği:

Program ile, Türkiye’deki oyun sektörünü yabancı ülkelerle yarışılabilir hala getirmek için, 6 hafta boyunca katılımcılara mobil oyun geliştirme aşamalarına dair, tasarımdan pazarlamaya geniş bir yelpazede vizyon kazandırmak ve yöntem öğretmek amaçlanıyor. Eğitimlerin yanı sıra verilecek danışmanlıklarla; katılımcıların kendi projelerini geliştirmelerine destek olmak ve 6 haftanın sonunda çıkacak başarılı oyunları başta Turkcell T-Market’e yüklemek gibi yatırım, pazarlama ve dağıtım seçenekleriyle buluşturmak hedefleniyor.

Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Acer’den Star Trek Hayranlarına Özel Ürün Oynamadığınız oyunun daha da fazlası geliyor! En Çok Oyun Oynama Rekoru Kırdı Batman: Arkham Knight Çıkış Tarihi Sızmış Olabilir Steam İndirimleri Devam Ediyor Windows 9 sandığımızdan daha yakın olabilir…

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır