Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

GSKILL RIPJAWSX DDR3 1600MHZ RAM İncelemesi

Ana Sayfa » Genel » GSKILL RIPJAWSX DDR3 1600MHZ RAM İncelemesi
GSKILL RIPJAWSX DDR3 1600MHZ RAM İncelemesi
http://www.pcoyuncun.net/

Gün geçtikçe çok fazla Ram yiyen oyunlar çıkıyor . Bu tür oyunları 2 Gb Ramlerle oynamanın imkanı yok . Google Chrome bile 1 GB Ram yerken Oyunların 4 GB Ram yemesi normal.
 Bugün Gskill Ripkawsx Ddr3 1600 Mhz 8 GBi inceleyecegiz .
RAM ‘ in 8 gb olması oldukça iyi ve 8GB Yanma olasılıgna karşı 2 Memory girişi halinde 4+4 GB olarak ikiye ayrılmış . Oyun oynarken bellek sorunlarına karşı güvenilir ve yüksek performanslı DIMM’ler tasarlanmıştır .

http://www.pcoyuncun.net/

G.Skill 1600 Mhz olmasına ragmen güçlü overclock yapısı sayesinde 2000 Mhz veya daha üstüne çıkarılabilir . Hız ne kadar yüksekme işlemci de o bilginin kendisine ulaştırılması için o kadar bekler ve gereken en ideal şekilde çalışarak tam performans almanızı saglar . İşlemci , bellek üzerinde bir bilgiye ihtiyaç duydugunda ; bellek kontrölcüsü bir komut hazırlar Bellek işlemciye yollayarak ne kadar zaman sonra Bilgi göndereceginiz hazırlar . Bellek kontrölcüsü sayesinde sürekli devam eden döngü saglanır . Performansın en önemli saglayıcılarından biride Yüksek çalışma frekansıdır .

http://www.pcoyuncun.net/

Ddr3 belleklerde işlemcinin maximum bellek kontölcülerine verecegi voltaj degeri 1.65 Volt’dur .Bu Voltajın altında çalışan bütün bellekler düşük çalışma voltajına sahiptir . G.Skill belleklerin çogu bu kurala uyar hatta 1.30 Voltta çalışabilecek şekilde ayarlanmıştır . Bu bellek karının düşük Voltaj harcaması sayesinde Elektrik tasarrufu edersiniz .
RIPJAWS X belleklerin gerek sogutmada başarısı gerek düşük Voltaj çalışmasına sahip oluşu ; bu sıralarda pek çok kişinin sistemi için olmassa olması overclock (hız aşırtma ) için tam anlamıyla çok süper bir Bellek kartı . Belleklerin overclock performansı yüksek grafik oyunlarını oynayanlar için tercih edilebilir hale getiriyor.Aleminyum sogutucu sayesinde Overclock işlemini biraz daha kolaylaştıran ve daha fazla Mhz arşışı saglayan Bellek kartı adeta Overclock için üretilmiş diyebiliriz .

Bellek(RAM) ‘ in üstün performansıyla oyunlarda ve uygulamalarda hiç bir sıkıntı çekmeden , sorunsuz kullanabileceginiz bir Bellek .

GSKILL RIPJAWSX DDR3 1600MHZ RAM İncelemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ryse: Son of Rome, Xbox One için Dogrulandı Odanızda rahat mısınız? Güzel çünkü buna hazır olun! Reaper of Souls’un koleksiyon versiyonunda ne var? (Video) Call of Duty: Ghost’dan Oyun İçi Görüntüler Yeni Doom İçin Kısa Fragman Gösterildi, Büyük Söz Verildi The Settlers Online: Christmas Event Paketi Hazır

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır