Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

2012 yılının Temmuz ayında PC Oyuncum olarak sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Ziyaretçilerimizin sadece PC platformunda haber yapmamızı sanması ve alan adımızın biraz kısıtlayıcı olmasından dolayı hem daha akılda kalıcı olması için Oyuncum olarak 2013’de oyuncun.net olarak degişti.

Oyuncum.com olarak sadece doğru haber yayıncılığı için sadece oyun veya teknoloji firmalarından gönderilen haberleri yayınlamaya karar verdik. Bu kara ile hem kullanıcılarımıza kesin doğru haber ve en yeni haberleri firmalar tarafından sunacaktık.

Halen geliştirmeye devam ettiğimiz ve edeceğimiz Oyuncum.com ‘da her zaman kullanıcılarımıza oyun ve teknoloji alanında en güncel haberleri, incelemeleri sunacağımız gibi her zaman yardımcı da olacağız.

 

RASTGELE İÇERİKLER

Uçmak özgürce bir kuş gibi, savaşmak çılgın uzayda (Video) Türkiye’de en çok aranan oyun: Legend Online Ray Fisher da Batman vs Superman Kadrosuna Katıldı Battle of The Immortals Türkiye’de Xbox One 399 dolara mı düşüyor? NFS: Most Wanted’ın PC Sürümü İçin Yama Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır