Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hızlı ve Öfkeli 7′de Paul Walker’ın Sahneleri Nasıl Çekiliyor?

Ana Sayfa » Sinema » Hızlı ve Öfkeli 7′de Paul Walker’ın Sahneleri Nasıl Çekiliyor?
Hızlı ve Öfkeli 7′de Paul Walker’ın Sahneleri Nasıl Çekiliyor?
Hızlı ve Öfkeli 7′de Paul Walker’ın Sahneleri Nasıl Çekiliyor?

Trajik bir araba kazası geçirerek aramızdan ayrılan Paul Walker, kaza sırasında hala Hızlı ve Öfkeli 7′nin çekimlerine devam ediyordu. Ölümünün ardından ortada film ile ilgili büyük soru işaretleri oluşturan Walker’ın kalan sahnelerinin nasıl çekileceği ise bir dönemin sorunu haline gelmişti.

Ardından açıklamalar kesildi ve Hızlı ve Öfkeli 7′nin çekimlerinin yeniden başladığı açıklandı. Hal böyle olunca Paul Walker’ın yokluğu nasıl giderilecek sorusu da yeniden kafaları kurcalamaya başladı.

Yapılan açıklamaya göre Paul Walker’ın canlandırdığı Brian O’Conner karakteri filmin senaryosu hiç değiştirilmeden yer aldı. Paul Walker’ın kalan sahnelerini ise dublörler ve görsel efektler yardımıyla çekildi.

Universal’ın Paul Walker’ın vücut tipine benzer dört farklı aktörü işe alması, aktörlerin genel olarak Brian O’Connor karakterinin yürümesi ve iskeletini oluşturacağı şeklinde yorumlanırken, karakterin sesi ve yüzü ise CGI teknikleri kullanılarak yerine oturtulacak. Yani bol bol uzaktan çekim sahneler göreceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Filmin çekimleri Walker’ın ölümü sırasında tam olarak yarısındaydı ve kalan kısımların ne kadar sürede tamamlanacağı konusunda henüz bir bilgimiz yok. Yine de filmin 2015 yılının ortasına ertelendiğini düşünecek olursak, bu yılın geri kalanında çekimlerin ve bilgisayar efektlerinin üzerinde çalışmaların süreceğini iddia etmek yanlış olmayacaktır.

Hızlı ve Öfkeli 7 hakkında yeni bilgiler geldikçe biz de aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Süper Karga

Hızlı ve Öfkeli 7′de Paul Walker’ın Sahneleri Nasıl Çekiliyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Heroes & Generals Geliyor Dragon Age: Inquisiton: Oyun içi ilişkiler patlamaya hazır bir bomba Urban Trial Freestyle Duyuruldu Evolve’u tek başınıza da oynayabileceksiniz. Duke Nukem 3D: Megaton Edition’a güzel bir mod geldi! Hardcore Crusader’ların dikkatine!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır