Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Human Element hangi platformlara geliyor?

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Human Element hangi platformlara geliyor?
Human Element hangi platformlara geliyor?
Human Element hangi platformlara geliyor?

Oyun dünyasında vakit geçirenler, Robotoki adında bir yapımcı firmasını duymuşlardır. Uzun süredir üzerinde uğraştıkları oyunun adı hakkında da bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz: Human Element.Hayatta kalmanın ilk önceliğimiz olacağı oyun, Cry Engine motoru ile yapılacak.

Şimdi ise gelelim oyunun çıkarılacağı düşünülen platformlara…2012 senesinde Ouya dahil, neredeyse çoğu oyun konsoluna, Android'in el konsollarına bile çıkarılacağı söylenen oyunda, büyük bir plan değişikliğine gidildi.Robotoki yöneticisi Robert Bowling, odaklarını Cry Engine ile yapılacak açık dünya oyununa verdiklerini, bunun da altından kalkacak makinelerin PC, Xbox One ve PS4 olduğunu açıkladı. Ama ikinci planda, mobil konsollara da yöneleceklerini de sözlerine ekledi.

Yani özetle eski nesil konsol kullanıcılarına üzücü bir haber vermiş oldu.Bu indie tadındaki yapımı açıkçası biz de merak ediyor, ilerleyen günlerde size resmi çıkış tarihini de vermeyi umuyoruz.

Human Element hangi platformlara geliyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

The Wolf Among Us'ın Sezon Finali Çıkış Tarihini Aldı The Division’dan taze görüntüler Twitter Erişimi Yasaklandı Knight Online Turnuvası Şampiyonları Türk Oyuncular Oldu Black Flag’in multiplayer haritaları neden bedava? EVE Online tarihinin en büyük savaşı yaşanıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır