Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İlginç Bir Bilim Kurgu: The Signal’dan İlk Fragman

Ana Sayfa » Sinema » İlginç Bir Bilim Kurgu: The Signal’dan İlk Fragman
İlginç Bir Bilim Kurgu: The Signal’dan İlk Fragman
İlginç Bir Bilim Kurgu: The Signal’dan İlk Fragman

Görüntü yönetmeni olarak çalışan ancak daha sonrasında yönetmen ve yazar tarafına geçen William Eubank’in ikinci filmi The Signal’dan ilk fragman geldi.

Ünlü kadrosundan sadece Laurence Fishburn’ün yer aldığı film, gizemliklerle dolu bir bilim kurgu filmi. Bir gencin işareti işitmesi ve sonrasında değişen hayatını gösteren fragman, özellikle yarısından sonra sunduğu gizemli sahnelerle filmin bolca gizem, bilim kurgu ve aksiyon içerdiğini gösteriyor. Hatta tek bir karede yaratık imgelemesinin de yapıldığını söyleyebiliriz.

Film bağımsız bir yapım olduğu için tüm dünyada aynı dönemde vizyona giremeyecek. Şimdilik Amerika tarihi 13 Haziran olarak gözüküyor. Burada tutulursa kısa bir süre içerisinde dünyaya yayılacağını hatta ülkemizde de gösterime girebileceğini düşünüyoruz.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=WV44-lQGlwk?rel=0]

Tepkini göster!30%10%40%20%0%0%

Kaynak: Süper Karga

İlginç Bir Bilim Kurgu: The Signal’dan İlk Fragman - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2014 Kış Mevsimi Finalleri Canlı Yayın Worms’ün geliştiricisinden yepyeni bir oyun (Video) Call of Duty: Advaned Warfare PSN'de Ön Sipariş ve Ön Yüklemeye Açıldı Facebook Oculus Rift’i satın aldı! Wolfenstein: The New Order, Avrupa’ya erken geliyor! Sony Xperia Z Ultranın “Tabletini” çıkarıyor.

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır