Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Josh Brolin, Batman Rolü Hakkında Konuştu

Ana Sayfa » Sinema » Josh Brolin, Batman Rolü Hakkında Konuştu
Josh Brolin, Batman Rolü Hakkında Konuştu
Josh Brolin, Batman Rolü Hakkında Konuştu

Gangster Squad, Oldboy ve Labor Day gibi filmlerden tanınan ünlü oyuncu Josh Brolin, Yahoo’ya verdiği röportajda, Man of Steel’ın devam filmi için Batman rolünün ilk başta kendisine teklif edilmiş olduğunu söyledi.

“Benimle Zack Snyder bu konu hakkında çok düşündük. Her iki taraf için bunun iyi bir fikir olmadığını düşünmemiz için birçok neden var. Zack’in kendi fikirleri olduğu gibi benim de kendi fikirlerim vardı.” cümlelerini sarfeden Brolin, 2013 Ağustos’una kadar böyle bir şeyin olma olasılığını dile getirdi. Ancak bildiğiniz gibi, Ağustos’ta yeni Batman’in Ben Affleck olduğu duyuruldu ve diğer planlar suya düştü.

Yeni Batman’i canlandıracak kişinin Ben Affleck olduğu öğrenilir öğrenilmez, internette adeta bir isyan çıkıverdi. Kimse Affleck’i istemiyordu. Herkes Christian Bale’in yeniden Batman olmasını istiyordu. Ama artık çok geçti. Her ne kadar Affleck bu rolün altından kalkabileceğini söylese de, bazı hayran kitlesi buna inanmakta güçlük çekmişti.

Söylenenlere göre Josh Brolin’de Ben Affleck’i rol için teşvik edenlerden biri oldu. Yahoo’ya yaptığı açıklamalarda insanların saygısız olduğunu ve bir aktörü nasıl sadece işini yaptığı için suçlayabildiklerine bir anlam veremediğini söyledi.

Kaynak: Süper Karga

Josh Brolin, Batman Rolü Hakkında Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

LoL TV yayınlarına ara veriyor 2.0.1 yamasının eli kulağında! The Binding of Isaac: Rebirth tamamlanmak üzere! Vizyondakiler DayZ Türkiye’den mesaj var Forza Horizon 2 Xbox One'da 1080p/30FPS Olacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır