Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Karayip Korsanları 5 Henüz Kesin Değil

Ana Sayfa » Sinema » Karayip Korsanları 5 Henüz Kesin Değil
Karayip Korsanları 5 Henüz Kesin Değil
Karayip Korsanları 5 Henüz Kesin Değil

Karayip Korsanları / Pirates of the Caribbean 5 filmiyle ilgili ilk haberler geldiği zamandan beri aktarıyoruz. İlk olarak dedikodu şeklinde başlayan film, daha sonrasında Disney’in onayıyla devam etmiş ardından da filmin ismi açıklanmıştı. Senaryo aşaması tamamlanan, Johnny Depp ile Kaptan Jack Sparrow rolü için yeniden anlaşılan Pirates of the Caribbean 5: Dead Men Tell No Tales (Ölü Adam Hikaye Anlatmaz) filminden kötü bir haber geldi.

Aslında tam olarak kötü denemez ancak bizi biraz daha beklemeye iteceğinden dolayı üzücü bir haber diyebiliriz. Disney’in başkanı Bob Iger, Karayip Korsanları 5′in birçok detayının belli olduğunu ancak yönetim kurulu olarak henüz tam anlamıyla yeşil ışık yakılmadığını belirtti.

Yönetmen Gore Verbinski geri dönmeyeceği için Norveçli Joachim Ronning ve Espen Sandberg ile anlaşılmıştı. İkilinin en çok bilinen filmi ise Bandidas.

Serinin büyük hasılat elde ettiğini ve son filmin (Orlando Bloom ve Keira Knightley olmamasına rağmen) 1 milyar dolar gişe hasılatı elde ettiğini düşünürsek beşinci filmin yapılmaması için bir neden yok. Ancaka Bob Iger, aceleci davranmak istemediklerini, seriye yakışan bir film olmasını istediklerini belirtiyor. Bu sebeple film geçtiğimiz aylarda 2015 olarak açıklanan tarihibi 2016′ya almıştı. Ertelemeden bir süre sonra filmin daha kesinleşmediği bilgisinin gelmesi biraz kafa karıştırıcı doğrusu.

Yine de 2016 takvimimize Karayip Korsanları 5′i yazabiliriz. Bu kadar başarıdan ve anlaşmadan sonra 2016′da filmin geleceğini düşünüyoruz. Ancak altın yıl olarak anılan 2015 önce Batman vs Superman filmini kaybetti, sonrasında Karayip Korsanları 5′i. Aslında Star Wars’u da kaybediyordu ancak o son anda Aralık ayına alınarak 2015′in içinde kalmayı başardı.

Tepkini göster!8%3%3%8%12%68%

Kaynak: Süper Karga

Karayip Korsanları 5 Henüz Kesin Değil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Forza Motorsport 5 için Top Gear araç paketi geliyor! (Video) Xbox Live Gold Üyelerine Ücretsiz Oyunlar Geliyor Gameforge ve Robot Entertainment işbirliği PlayStation Plus’a iki oyun daha eklendi! Apple ve Google Flappy sözcüğü geçen oyunları geri çevirmeye başladı Child of Light’ın ilk notları verildi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır