Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

M. Night Shyamalan, Sundowning’in Çekimlerini Tamamladı

Ana Sayfa » Sinema » M. Night Shyamalan, Sundowning’in Çekimlerini Tamamladı
M. Night Shyamalan, Sundowning’in Çekimlerini Tamamladı
M. Night Shyamalan, Sundowning’in Çekimlerini Tamamladı

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve başrolünde Will Smith’i görme fırsatı bulduğumuz After Earth, dünya çapında 245 milyon $ gişe hasılatı elde etmeyi başarsa da bir hayli kötü eleştiriler almış ve M. Night Shyamalan’ın peşpeşe gelen kötü filmler zincirinde yeni bir halka olmuştu.

Shyamalan belki de bu yüzden sessiz sedasız düşük bütçeli bir gerilim filminin prodüksiyonunu başlattı ve hatta bugün gelen haberlere göre Sundowning adını taşıyan yapımın çekimleri bitmiş durumda. Sundowning’in başrolünde Kathryn Hahn’ın yer aldığını da belirtelim.

Hahn tek başına yaşayan iki çocuklu bir anneyi canlandıracak. Zaten Sundowning’de de çocuklarını alıp büyükanne ve büyük babalarını ziyarete gitmesiyle birlikte karışan olaylara tanıklık edeceğiz. Tabii her Shyamalan filminde olduğu gibi gelişen olayların altında da muhtemelen birçok gizemli şey yer alacak.

Son olarak filmin şu an herhangi bir vizyon tarihine sahip olmadığını da belirtelim. Prodüksiyon çalışmalarının sona ermeye yakın olduğunu düşünecek olursak, eğer bir dağıtımcı ile hemen anlaşabilirse bu yıl bitmeden sinema salonlarındaki yerini alabilir diye düşünüyoruz.

Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Süper Karga

M. Night Shyamalan, Sundowning’in Çekimlerini Tamamladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Watch Dogs Satışa Çoktan Çıkmış! inFamous: Second Son’ı Türkçe duyun! Witcher 3’den Sinematik Video Battlefield 4: Naval Strike yine ertelendi! Riot Games’in yeni ismi sizi çok şaşırtacak! Galaxy S4’ün Maliyeti Ne Kadar?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır