Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Microsoft’tan büyük bir sürpriz!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Microsoft’tan büyük bir sürpriz!
Microsoft’tan büyük bir sürpriz!

Microsoft, daha önce SkyDrive adıyla sunduğu kişiye özel bulut depolama servisinin OneDrive adıyla hizmete girdiğini duyurdu. OneDrive'a giriş yapan ilk 100 bin kullanıcı, ilk bir yıl boyunca 100 GB depolama kapasitesinden faydalanacak.

Microsoft'tan büyük bir sürpriz!

 
Kullanıcılar yeni OneDrive ile belge, video, fotoğraf ve diğer dosyaları saklamanın yanı sıra gelişmiş dosya paylaşım özelliklerinden de faydalanacak. Güncellenen Windows Phone, iOS, Android ve Xbox uygulamaları sayesinde OneDrive servisinde depolanan dosyalara mobil platformlardan da kolayca ulaşmak mümkün.
 
İnternet üzerinde ücretsiz ve yüksek kapasiteli depolama alanı sağlayan OneDrive, kullanıcılara dosyaların güvenli ve her yerden kolayca ulaşılabilecek bir şekilde yedeklenmesi için ideal bir alternatif sunuyor.

OneDrive servisine kayıt olan tüm kullanıcılara sunulan 7 GB’lık depolama alanı, 7 bine yakın fotoğrafın depolanmasına olanak tanıyor.

Microsoft'tan büyük bir sürpriz!

 
Microsoft Türkiye Windows Pazarlama Grup Müdürü Onur Altıntaş, OneDrive servisinin hizmete girmesine dair şu sözleri söyledi:
 
“Kullanıcılar, telefon, tablet veya başka bir cihazı kullandıklarında, en sevdikleri fotoğrafların veya ihtiyaç duydukları belgelerin parmaklarının ucunda olmasını istiyorlar. Biz OneDrive ile bu beklentiyi karşılamayı hedefliyoruz. Xbox’tan Windows Phone’a, Windows 8.1’den Office çözümüne, en güncel Microsoft cihaz ve servislerinde OneDrive entegrasyonuna yer veriyoruz. Ayrıca fotoğraf, video ve belgelerinize her yerden istediğiniz bir şekilde güvenle ulaşabilmeniz için OneDrive uygulamalarının tüm platformlarda yer almasını sağlıyoruz.”
 
OneDrive ile gelen Android cihazlarda otomatik kamera yedekleme özelliği ile böylece Android cihazlardan diğer cihazlara veri aktarımı her zamankinden çok daha kolay hale geliyor.
 
Standart olarak kayıtlı tüm kullanıcılara 7 GB depolama alanı sunan OneDrive, istendiğinde 50, 100 ve 200 GB’lık ücretli depolama alternatifleri sunuyor. Arkadaşlarına OneDrive tavsiyesinde bulunan kullanıcılar, davetlerini kabul eden her kişi için 500 MB olmak üzere, 5 GB’a kadar ücretsiz ek depolama alanına sahip olacaklar. Ayrıca kamera yedekleme özelliğini kullananlara 3 GB’lık ücretsiz ek depolama alanı sağlanacak.
 

Microsoft’tan büyük bir sürpriz! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

LoL Türkiye sunucusu özel indirimleri belli oldu The Last of Us: Left Behind’in açılış sinematiği görüntüleri yayınlandı Hayatta kalma sürenizi arttıracak 50 ipucu!(Video) Carmack’tan Facebook yorumu Telltale, ikinci bölümleri ardı ardına sıralıyor The Room 2 (iOS) (İnceleme)

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır