Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mobil oyunlar stres ile savaşta ne derece etkin?

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Mobil oyunlar stres ile savaşta ne derece etkin?
Mobil oyunlar stres ile savaşta ne derece etkin?

Zihnimiz şüphesiz ki en değerli hazinemiz. Anksiyete bozukluğu ise günümüzde sıkça karşılaşılan ve zihnimizi tehdit eden bir rahatsızlık. Bu rahatsızlık sosyal hayatınızı kolayca sekteye uğratabilir, çalışma performansınızı ve eğer öğrenciyseniz notlarınızı etkileyebilir. Çözüm arayışındaki okuyucularımıza yardımcı olabilecek bir çalışma ise New York Şehir Üniversitesi’nden geliyor.

Mobil oyunlar stres ile savaşta ne derece etkin?

Anksiyete bozukluğu yaşayan 75 katılımcı üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, bir endişe kaynağına maruz kalmadan evvel 25 ila 45 dakika sürecince mobil oyun oynayan kişiler bu kaynaktan diğerlerine nazaran daha az etkilenmekte. Kalabalık bir ortama girecekseniz, önemli bir sunum yapmanız gerekiyorsa veya stresli bir konuşma öncesinde bu bilgiyi hatırlamak işinize yarayabilir. Kesin çözüm içinse psikiyatri bilimi her zaman emrinize amade.

Mobil oyunlar stres ile savaşta ne derece etkin? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Android Oyun İndirme Sitesi Oyunoid Artık Daha Zengin Torrent'e ABD Ambargosu Pes 2013’ün 2.Demosu İndir Hareket algılayan klavye oyuncularla buluşmaya hazır Heroine’s Quest (PC) (İnceleme) Bethesda'nın Yeni Oyunu Battlecry Duyuruldu!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır