Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nvidia performans devrimine öncülük ediyor!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Nvidia performans devrimine öncülük ediyor!
Nvidia performans devrimine öncülük ediyor!

NVIDIA bugün, en üst düzeyde güç verimli tasarımlarda muhteşem performans sunan ve yeni Maxwell™ grafik mimarisini temel alan ilk GPU'ları duyurdu.

NVIDIA GeForce GTX 750 Ti ve GTX 750 GPU’ları ilk nesil Maxwell mimarisinin daha az ile daha çok şey başarma yeteneğini sunuyor.  

1080p çözünürlükte çalışan GeForce GTX 750 Ti, Fermi mimarisi ile geliştirilmiş olan ve Steam Donanım Araştırmasına göre en fazla kullanılan NVIDIA GPU'lardan biri olan GTX 550 Ti'nin iki katı kadar performans sunup yarısı kadar güç kullanıyor.

Konuyla ilgili NVIDIA İçerik ve Teknoloji Kıdemli Başkan Yardımcısı Tony Tamasi’nin açıklamasına göre, “NVIDIA, gelecek nesil oyun deneyimi sunmanın yalnızca saniyede birkaç çerçeve daha fazla sunmak üzere saat hızları, ısı ve gürültü ayarlarından çok daha başka bir anlama geldiğini biliyor” dedi. “GameWorks teknolojilerimiz, GTX 750 Ti ve 750'nin performans, güç verimliliği, soğuk ve sessiz çalışması ile bir araya geldiğinde oyuncuların oynama tarzını büyük ölçüde değiştirmektedir.”diyen Tamasi, bizleri heyecanlandırdı.

Nvidia performans devrimine öncülük ediyor!

Nvidia performans devrimine öncülük ediyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Minecraft, Xbox One’a Duyuruldu Haftanın çılgın DotA 2 görüntüleri: 84. bölüm Far Cry 2 olmasaydı Watch Dogs da olmazdı! Never Alone ile eşsiz bir oyun deneyimine hazır mısınız? GDC olay kadına ödül verecek PS Vita’ya Plus Paketi Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır