Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Oyun karşıtı senatör suç batağına bulaşmış

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Oyun karşıtı senatör suç batağına bulaşmış
Oyun karşıtı senatör suç batağına bulaşmış

California senatörü Leland Yee, geçtiğimiz dönemde eyalette satışta bulunan şiddet içerikli oyunların çocuklara satışını yasaklamaya çalışan bir yasayı yürürlüğe sokmaya çalışmasıyla oyun dünyasında isim yapmıştı.

Ancak görünüşe göre senatör, FBI'ın suç şebekesini ortaya çıkarttığı bir operasyonda sanık durumunda. 26 sanıktan biri olan Yee, yasadışı silah ticareti ve seçim kampanyasında 6 farklı şekilde sahtekarlıkla suçlanıyor.

Oyun karşıtı senatör suç batağına bulaşmış

26 Mart günü sabah saatlerinde FBI'ın yaptığı bir baskınla tutuklanan senatör, gizli görevdeki FBI ajanlarından seçim kampanyasına maddi destek alma karşılığında, kendilerine fazla sayıda silah almak için bir silah kaçakçısıyla buluştuğu iddia ediliyor.

Yee'nin tutuklanması, San Francisco tabanlı Chee Kung Tong isimli organizasyon ve lideri Ejderbaşı Raymond “Karidesçocuk” Chow'la da ilgili olduğu düşünülüyor. Chow, kara para aklama, çalıntı mal bulundurma ve sahte sigara ticareti nedeniyle aranıyordu.

Oyun karşıtı senatör suç batağına bulaşmış - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

The Banner Saga’nın devam oyununda sıkıntı yok The Order: 1886’ın ilk videosu geldi! (Video) Gameloft’un Wonder Zoo Ücretsiz Oyunu Çıktı! Microsoft'un E3 Programı Güvenilir Bir Kaynaktan Sızdı Wolverine 3, X-Men Apocalypse’ten Hemen Sonra Çekilecek Dedektif Memo ile 7 kıtada ASUS’u keşfet!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır