Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Peki Assassin’s Creed: Comet nedir?

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Peki Assassin’s Creed: Comet nedir?
Peki Assassin’s Creed: Comet nedir?

Assassin's Creed: The Fall dedikodusundan sonra oyunun sahte olduğu belli olmuştu. Ardından da Assassin's Creed: Unity sızdırıldı. Ubisoft, birkaç gün sonra Assassin's Creed: Unity'i resmi olarak duyurdu. Daha yeni nesil için piyasada yerini alacak olan Assassin's Creed: Unity'nin heyecanını atlatamamışken, şimdi de karşımıza Assassin's Creed: Comet çıktı.

Ubisoft'un resmi forumunda ortaya çıkan Assassin's Creed: Comet, PC, PS3 ve Xbox 360'ın haricinde PS4 ve Xbox One için piyasada olması bekleniyor. Oyunun çıkış tarihi de “01 Kasım 2014” olarak belirlenmiş durumda. Oyunun resmi duyurusununda yarın yani 28 Mart'ta yapılacağı gösteriliyor.

Assassin's Creed: Unity duyurulduğunda sadece yeni nesil için piyasada olacağı belirtilmişti. Ayrıca eski nesile yeni bir oyun çıkacağı da söyleniyordu. Büyük ihtimal bu oyun Assassin's Creed: Comet olabilir fakat sahte olması olasılığı da bir o kadar yüksek.

Bakalım Ubisoft, bu konu hakkında neler söyleyecek? Tüm detayların yarın belli olması bekleniyor.

Peki Assassin's Creed: Comet nedir?

Peki Assassin’s Creed: Comet nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Killzone Trilogy Çıkış Tarihi Açıklandı Minecraft, dünya dolusu insan barındırıyor PS3’te Minecraft oynayanlara hediyeler Halo: Spartan Assault’a Xbox 360 Kontrolcü Desteği Geliyor Yeni One Piece oyunundan, yeni görseller (Galeri) South Park: The Stick of Truth en sonunda bitti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır