Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

PlayStation NOW için Yeni EA Games Oyunları!

Ana Sayfa » Sinema » PlayStation NOW için Yeni EA Games Oyunları!
PlayStation NOW için Yeni EA Games Oyunları!
PlayStation NOW için Yeni EA Games Oyunları!

Sony ile Electronic Arts(EA)‘ın vardığı anlaşma doğrultusunda PS3, PS4 ve PS Vita‘da bulunan beta sürümündeki PlayStation NOW için 5 oyundan söz ediliyor. 2 Aralık’ta kullanıcılarla buluşacak oyunlar ise şöyle;

● Mirror’s Edge
● Mass Effect 2
● Dead Space 3
● NBA Jam On Fire Edition
● Bejeweled 3

Oyunların fiyatlarının açıklanmamasıyla birlikte Sony’nin verdiği bilgiye göre kullanıcılar günde $1 vererek haftalık kiralayabilirler. ($7 dolar/hafta)

PlayStation NOW, uzun süredir bulunduğu kapalı beta konumundan açık betaya Temmuz ayı içerisinde geçti. PS NOW’ı şu anda PS3,PS4, PS Vita, PS TV ve bazı Sony TV’larda kullanabilirsiniz.

PS Now pazarlama müdürü, Peter Jamshidi, Konami, Capcom, Square Enix ve Sega gibi büyük yayıncılarla işbirliği içerisinde olduklarını ve Sony’nin zamanla platforma daha birçok şey ekleyeceğini dile getirdi.

PlayStation NOW için Yeni EA Games Oyunları! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dead Rising 3, PC Çıkış Tarihini Sonunda Aldı Captain America 2′nin DVD ve Blu-ray’i Ne Zaman? Playstore’da popüler Bethesda oyunlarında %50 indirim Scarface Yeniden Çekilecek PlayStation 3 Satışları 30 Milyon’u Geçti FarCry The Wild Expedition’un yeni çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu (Video)

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır