Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Prometheus 2, 2016 Yılında Geliyor

Ana Sayfa » Sinema » Prometheus 2, 2016 Yılında Geliyor
Prometheus 2, 2016 Yılında Geliyor
Prometheus 2, 2016 Yılında Geliyor

Geçtiğimiz hafta 20th Century Fox tarafından yapılan açıklamayla, Ridley Scott’ın 4 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek gizemli bir proje üzerinde çalıştığını öğrenmiş ve haliyle merak etmeye başlamıştık.

Görünüşe göre bu proje, 2012 yılında vizyona giren Prometheus’un devam filmi Prometheus 2′ymiş. Hatırlarsanız Prometheus daha önce yine Ridley Scott tarafından yazılan ve yönetilen tüm Alien filmlerinin öncesini anlatıyordu. Prometheus 2′nin de bu zaman çizgisinde arada bir yerde yer alacağını söyleyebiliriz.

Filmin senaryosu aslında Transcendence‘in de senaryosunu yazan Jack Paglen tarafından yazılmıştı. Fakat şimdi gelen haberlere göre Green Lantern’in senaryosunu yazan ve Ridley Scott ile birlikte Blade Runner 2 üzerinde çalışmalarını sürdüren Michael Green, Jack Paglen’in yazdıklarını elden geçirecek. Buradaki amaç ilk filmde Michael Fassbender tarafından canlandırılan David karakterinin farklı versiyonlarının hazırlanmak istenmesi olarak gösteriliyor.

Prometheus’ta ayrıca Noomi Rapace, Guy Pearce, Charlize Theron, Idris Elba ve Logan Marshall-Green de yer alıyordu. İkinci filmin oyuncu kadrosu konusunda elimizde herhangi bir bilgi ne yazık ki bulunmuyor.

Son olarak Prometheus 2′nin çekimlerinin bu sonbahar döneminde başlayacağının da altını çizelim. Yani oyuncular konusunda önümüzdeki dönemde sık sık haberlerle karşılacağımızı söylemek yanlış olmayacak.

Kaynak: Süper Karga

Prometheus 2, 2016 Yılında Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere’nin zevkleri mi değişiyor? Denizde kum Flappy Bird ekibinde para! Worms serisi bir sürelik sahalara veda ediyor Wasteland 2 Linux’a mı geliyor? Battlefield Hardline Ön Siparişe Açıldı Sony’den PSN’cilere şubat güzelliği

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır