Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Scarface Yeniden Çekilecek

Ana Sayfa » Sinema » Scarface Yeniden Çekilecek
Scarface Yeniden Çekilecek
Scarface Yeniden Çekilecek

Günün en ilginç haberlerinden birini de Universal Pictures sayesinde almış olduk. Daha önce yalnızca dedikoduları dolaşan ve neredeyse bir yıl önce sizlere duyurduğumuz gibi Scarface’in yeniden çevrileceği kesinleşti.

Bunu da okuyun: Scarface yeniden çevrilecek iddiaları

Aslında bu iddialar 2011 yılından bu yana ortalıkta dolaşıyor ama en son geçen yıl Ağustos ayında Harry Potter serisinin de bazı filmlerini yöneten David Yates tarafından hazır bir senaryo üzerinde çalışmaların başladığı dedikoduları dolaşıyordu.

Görünüşe göre bu iddialar doğru değilmiş. Çünkü Universal Pictures’dan yapılan açıklamaya göre, daha önce No adlı yapımı yöneten Şilili yönetmen Pablo Larrain, Scarface’in yeniden çevriminde görev alacak.

Film hakkında bilinenler ise Meksikalı bir çetenin günümüz Los Angeles’ında kuracağı imparatorluk ve efsaneleşen Tony Montana karakterinin Tony’sinin tutulup, başka bir soyad ile yeni bir karakter olarak karşımıza çıkacağı. Başka bir bilgi henüz ne yazık ki bilinmiyor.

Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Süper Karga

Scarface Yeniden Çekilecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

David Cage’e büyük onur! Evet, Assassin’s Creed’den alınma. Pokémon Omega Ruby ve Alpha Sapphire Duyuruldu Eylül ayı en çok satan oyunlar X-Men Geçmiş Günler Gelecek’ten Yeni Fragman Yayımlandı İndirimli şampiyonlar ve kostümler belli oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır