Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sezon ve Ladder sistemi kesinleşti!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Sezon ve Ladder sistemi kesinleşti!
Sezon ve Ladder sistemi kesinleşti!

Gelişi haftalar öncesinden belli edilen Sezon ve Ladder sistemi nihayet Diablo III: Reaper of Souls çıkış etkinliğinde oyun yönetmeni Josh Mosqueira tarafından duyuruldu!

Oyuncuların özellikle gelmesini istediği bu özellikler önümüzdeki aylarda çıkacak ilk büyük içerik yamasında (tabii ki ücretsiz olarak) yer alacak. Her sezonda yeni bir karaktere sıfırdan başlayacak oyuncular, çeşitli listelerde sıralamaya girmek için diğer oyuncularla kapışıyor olacaklar. Sadece sezona has farklı bazı legendary eşyalar da içerecek olan bu oyun modu, aynı zamanda “Kademeli Rift” kavramını da oyuna ekliyor. Gittikçe daha zorlaşan Rift'lerden oluşacak bu sistemde başarılı oldukça merdivende daha yükseklere tırmanacaksınız. En yüksek Rift'e çıkanların bulunduğu listeler ise, oyuna oyuncuların istediği ve Reaper of Souls'un çıkışındaki en büyük eksilerden biri olan “çekişme” ve “end game” ihtiyacını karşılamış olacak böylece.

Siz ne dersiniz, Blizzard bu sefer Diablo III'teki hatalarından iyi ders çıkartmışa benziyor, değil mi?

Sezon ve Ladder sistemi kesinleşti!

Sezon ve Ladder sistemi kesinleşti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ZombiU’dan Yeni Bir Bideo Daha Yayınlandı World of Tanks’de tüm uluslar Uluslar Savaşında kozlarını paylaşacak The Wolf Among Us E3’ün çıkış tarihi kesinleşti! (Video) Gameloft’dan 2 Oyuna İndirim Aliens Colonial Marines İçin Yeni Trailer FarCry The Wild Expedition’un yeni çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu (Video)

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır