Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sonraki Lego Filmi Tarihi 2017 Olarak Belirlendi

Ana Sayfa » Sinema » Sonraki Lego Filmi Tarihi 2017 Olarak Belirlendi
Sonraki Lego Filmi Tarihi 2017 Olarak Belirlendi

The-Lego-movie-wallpaper-1600x900

Oyunundan itibaren büyük ilgi toplayan Lego, filminin de hakkını verdi. ‘Lego Movie‘nin 2 haftadan az sürede 200 Milyon dolar gişe hasılatı yaptığı açıklandı.

Fakat Lego hayranları bir sonraki film için 2017‘yi beklemek sorunda kalacaklar. 2017’de Warner Bros, Lego stüdyosunu bir araya getirecek ve tekrar yeni film yapımına başlanacak. Stüdyo senaristleri Jared Stern ve Michelle Morgan olacak ve yeni oyuncuları ise şimdilik Will Arnett, Elizabeth Banks, Will Ferrell ve Morgan Freeman olacak.

‘Lego Movie’ ‘nin kutu versiyonu $69,1 milyon satarken, veritabanı ve dijital üzerinden ise $121 minyon adet hasılat yaptı. Bu satış rakamları ilse Lego filmi 2007’den beri ilk haftada en çok hasılat yapan animasyon filmi oldu.

Sonraki Lego Filmi Tarihi 2017 Olarak Belirlendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türk geliştiriciden sağlam bir mod paketi;  RAGE X (Video) Middle Earth: Shadow of Mordor’ın sistem gereksinimleri ortaya çıktı! World of Tanks Xbox 360 Betası Başladı Crytek, Grafikler Oyunun %60’ıdır Asphalt 8’deki değişimin farkında mısınız? The Monuments Ment / Hazine Avcıları – Film Eleştirisi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır