Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Spider-Man 2′de Green Goblin’in Yüzü Gözüktü

Ana Sayfa » Sinema » Spider-Man 2′de Green Goblin’in Yüzü Gözüktü
Spider-Man 2′de Green Goblin’in Yüzü Gözüktü
Spider-Man 2′de Green Goblin’in Yüzü Gözüktü

Çekimleri tamamlanan ve geçtiğimiz hafta son fragmanı yayımlanan The Amazing Spider-Man 2 filmi için artık geri sayıma geçildi. 25 Nisan’da ülkemizde vizyona girecek olan filmden ilginç bir görsel yayımlandı. Görselde Green Goblin olan Harry Osborn’u, goblin(!) haliyle görüyoruz.

Geçen ay yayımladığımız haberde Green Goblin’in maskesi olmayan bir fotoğrafını paylaşmıştık. Uzakta olan Green Goblin’i yeni fotoğrafta daha yakından görüyoruz. Görmemizle birlikte ilginçlikler de başlıyor. Zira Harry Osborn, kıyafetin içinde bildiğimiz goblin olmuş. İnsanlıktan çıkarak biraz dark elf tadını da andırıyor.

Çizgi romanlarda Norman Osborn’un alter egosu olan Green Goblin, önceki Spider-Man üçlemesinde de William Defoe’nun oynadığı Norman Osborn tarafından canlandırılmış, ardından yerine Harry geçmişti. Görünüşe göre bu filmde direkt olarak Harry canlandıracak ancak biraz da olsa mutasyona uğrayacak gibi duruyor.

Spider-Man 2′de Green Goblin’in Yüzü Gözüktü

Fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Süper Karga

Spider-Man 2′de Green Goblin’in Yüzü Gözüktü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

1 dolara 4 oyun hem PC hem de Android’e LoL’ün çılgın timsahına, yeni kostüm İkinci bölüm için hazırlanın! Sony The Last of Us Remastered'ın Çıkışını Erteledi Far Cry 3 ‘ den Yeni Bilgiler ! Aion Online İnternet Kafe Etkinlik Takvimi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır