Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Star Wars: Episode VII Hakkında İlk Detaylar

Ana Sayfa » Sinema » Star Wars: Episode VII Hakkında İlk Detaylar
Star Wars: Episode VII Hakkında İlk Detaylar
Star Wars: Episode VII Hakkında İlk Detaylar

Birçok çekirdek hayranı bulunan Star Wars serisine J.J. Abrams dokunuşuyla eklenecek yeni halka Star Wars: Episode VII (Episode 7 yazmanın daha havalı hali) hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

Disney’in patronu Bob Iger’in yaptığı açıklamalara göre Star Wars: Episode 7′de birçok tanıdık yüzle birlikte üç yeni başrol oyuncusu göreceğimiz ortaya çıktı.

Mark Hamill, Carrie Fisher ve Harrison Ford gibi isimlerin tekrar karşımıza çıkacağını ama Star Wars: Episode 7′nin başrolünde yer alacak üç yeni karakterin kimler olacağının henüz belli olmadığının da altını çizelim. Ayrıca Episode 7′nin Return of the Jedi’da gelişen olaylardan 30 yıl sonrasını ele alacağı da yine Bob Iger tarafından açıklandı.

Son olarak J.J. Abrams’ın yeni projesi Star Wars: Episode 7′nin prodüksiyonunun Mayıs ayı içerisinde başlayacağını da belirtelim. Yani başrol oyuncularının yakında açıklanacağını tahmin etmek güç değil.

Tepkini göster!59%21%5%4%1%9%

Kaynak: Süper Karga

Star Wars: Episode VII Hakkında İlk Detaylar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Last of Us ödülleri hak etti League of Legends'ın En İyisi Belli Oldu Diablo III, 2 kat XP etkinliği! Raptr: Oyun Ödülleri Ubisoft'un Yeni Oyunu "Hero" Sızmış Olabilir Fifa Online 3’ün Yeni Yüzü HyunA

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır