Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Teknolojiyi giyilebilir yap, 1.3 milyon doları kap!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Teknolojiyi giyilebilir yap, 1.3 milyon doları kap!
Teknolojiyi giyilebilir yap, 1.3 milyon doları kap!

Intel, giyilebilir teknolojiler alanında yenilikçiliği teşvik etmek ve bu alanda yeni deneyimler yaratılmasına destek olmak için “Make It Wearable” adlı yarışmayı başlattı. “Make It Wearable Yarışması” ile Intel, yeni fikirlere ilham veriyor ve seçilecek fikirlerin sahiplerine mentorluk desteği vererek prototip olusturmalarını sağlıyor. 2014 yılı Kasım ayına kadar sürecek olan yarışmada proje sahiplerine, sektörün tanınmış isimleriyle bağlantı kurma olanakları da tanınacak.

Teknolojiyi giyilebilir yap, 1.3 milyon doları kap!

Make It Wearable Yarışması, “Vizyoner kategori” ve “Geliştirme kategorisi” başlıkları altında iki kategoride düzenleniyor. Geliştirme kategorisinde ayağı yere basan ve hayata geçirilebilecek iş fikirlerini bekleyen Intel, Vizyoner kategoride herkesi bu alanda gerçek olabilecek ya da şu an sadece hayal olarak gördükleri her türlü fütürist fikri, hayallerini sınırlamadan paylaşmaya teşvik ediyor.

Toplam nakit ödülü 1.3 milyon dolardan fazla olan “Make It Wearable” yarışmasında geliştirme kategorisinde birinci olacak projenin sahibi tam 500 bin dolar değerinde nakit ödül kazanacak. Ayni kategoride ikinci olan projenin sahibi 200 bin, üçüncü olan proje sahibi de 100 bin dolar ödüle hak kazanacak. İlk 10’a kalan projeler 50’şer bin dolar ödül alacak.

Yeni Playstation çıkmayacak mı??

Teknolojiyi giyilebilir yap, 1.3 milyon doları kap! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Flash Gordon’un Yeniden Çekileceği Kesinleşti Bilişim Basınında Araklama Krizi Assasins Creed 3’den Televizyon Reklamı Team Fortress 2’de BioShock havaları Xbox cephesinden 720p olayına cevap geldi WWE 2K14, PSN’de indirime girdi!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır