Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

The Avengers: Age of Ultron’dan Çekim Görüntüleri

Ana Sayfa » Sinema » The Avengers: Age of Ultron’dan Çekim Görüntüleri
The Avengers: Age of Ultron’dan Çekim Görüntüleri
The Avengers: Age of Ultron’dan Çekim Görüntüleri

The Avengers 2 olarak da adlandırılan Age of Ultron’un çekimleri bu hafta başladı ve çekimlerin başlamasıyla birlikte set fotoğrafları da gelmeye başladı. Hatta set fotoğraflarının yanında, çekimi izleyen insanların akıllı telefonlarıyla kaydettiği görüntüler de YouTube üzerinde bulunabiliyor.

Az sonra izleyeceğiniz videolarda da Elizabeth Olsen tarafından canlandırılan Scarlet Witch, Jeremy Renner’ın Hawkeye ve Aaron Taylor-Johnson ile hayat bulan Quicksilver karakterlerini Ultron’dan kaçarken görme fırsatınız olacak.

Tabii ortada bir Ultron yok. Şu anda yalnızca sahneler çekiliyor ve CGI efektleri çekimlerden uzun bir süre sonra gerçekleştirilecektir. Sahnede ayrıca Ultron’un hizmetkarları diyebileceğimiz (minion da diyebiliyoruz ama minyon olmuyor.) yeşil kıyafetli koşturan insanlar da görebiliyoruz. Kendileri de CGI sayesinde Ultron’un hizmetkarlarına dönüşecekler.

İzleyeceğiniz videolar ile ilgili söylemek istediğimiz son şey ise eğer film çekmeyi seviyorsanız ve sinema alanına bu şekilde bir ilginiz varsa, aşağıdaki videolardan bazı sahneler için fikirler kapmanız da olası.

İyi seyirler.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=PLY0MEewGsQ]

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=-RHvl2tBSQ4]

Kaynak: Süper Karga

The Avengers: Age of Ultron’dan Çekim Görüntüleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Unreal Engine 4’ün alevleri pek sıcak! Dead Rising 3’ün 25 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı Über Diablo’yla kapışmaya hazır mısınız? Diablo III için 2 kat XP etkinliği başladı! Dragon Age: Inquisition için yeni bir görüntü geldi! (Görsel) Battlefield 4′ün Yeni DLC’sinden İlk Bilgiler Geliyor !

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır