Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

The Secret World’ün kaderi tehlikede mi?

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » The Secret World’ün kaderi tehlikede mi?
The Secret World’ün kaderi tehlikede mi?

Age of Conan, The Secret World gibi başarılı MMO'ların yayıncısı Funcom'da işler fena halde karışmış durumda. Bu sabah itibariyle şirketin hisseleri borsadan çekilip, firmanın Oslo'daki ofisinin kapısında “Økokrim” (finansal araştırma) arabaları belirince bunun sebebiyle ilgili dedikodular yayılmaya başladı.

Çok geçmeden işin aslı ortaya çıktı tabii. Ağustos 2011 ve Haziran 2012 arasında The Secret World'le ilgili yayınlanan bazı bilgilerin ışığında, tedavül kurallarının ihlali şüphesiyle ziyaret edilen Funcom, son alınan bilgilere göre tamamen işbirlikçi yaklaşarak bu dönemde tuttukları kayıtları Økokrim'e sunmuş durumda.

Yine de açıkçası durumun internete de yansımış olması, geçen yıldan beri hisselerinde ciddi düşüş yaşayan Funcom için pek de umut verici durmuyor. Umuyoruz ki bu gelişmeler The Secret World gibi başarılı bir MMO'nun sonunu getirmez.

The Secret World'ün kaderi tehlikede mi?

The Secret World’ün kaderi tehlikede mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Remember Me’yi yapan stüdyodan kötü haber! Steam’de kumda safari için ucuz fırsat Oyunculara özel: ROG Swift PG278Q! PlayStation All-Stars Battle Royale Yaması Geliyor Dark Souls 2 İçin Üç Ek Paket Yolda Reaper of Souls’un ilk satış rakamları geldi!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır