Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

The Witcher 3 neden ertelendi?

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » The Witcher 3 neden ertelendi?
The Witcher 3 neden ertelendi?

Geçtiğimiz günlerde CD Projekt RED, Witcher 3'ü Şubat 2015'e ertelediklerini duyurarak oyunu bu sene oynama beklentisi içine girmiş hayranlarını biraz üzmüştü. Ertelemenin gerekçesi olarak da oyunu daha da geliştirmek istedikleri için böyle bir karar aldıklarını göstermişlerdi.

Son gelen haberler ise bu “geliştirme” kısmının içeriğine biraz daha ışık tuttu. Buna göre CD Projekt an itibariyle oyunun ana hikâye kısmını tamamen bitirmiş ve oynanmaya hazır hale getirmiş durumda. Aynı şekilde bütün ana oynanış mekanikleri ve mekanlar da tamamlanmış çoktan. Peki bu ekstra süreyle CD Projekt RED ne yapacak? Firmanın yaptığı açıklamaya bakacak olursak daha çok yan görev, daha çok detay, cilalama ve tabii ki REDengine3'ün optimizasyonuyla geçecek bu aradaki süre.

Tüm bunlara ek olarak bir de oyundaki tüm dil opsiyonları için seslendirme de yapılıyormuş, ki bu sanırım CD Projekt RED'in neden Türkçe seçeneğine bu sefer soğuk baktığını da açıklıyor. Oyunun hayranları tarafından oyunun altyazılarının Türkçe'ye çevrilmesi sonuçta şirketin üzerine yük bindirmeyen bir olay. Ancak işin içine seslendirme masrafları da girince böyle bir yükün altına girmek için Türkiye'deki orijinal oyun alma oranını da -maalesef ki- hesaba katmak gerekiyor.

The Witcher 3 neden ertelendi?

The Witcher 3 neden ertelendi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

FIFA 15 için İlginç Karar Adres Degişikligi Kojima’nın kafasında neler var? Assasin’s Creed serisi son bulmayacak! Dead Space 3 İçin Özel Silah Project Spark açık betası başlıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır