Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Valve’dan güzel bir haber

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Valve’dan güzel bir haber
Valve’dan güzel bir haber

Dear Esther'i eminiz birçoğunuz duymuştur. Duymayanlar için kısaca bahsedelim. 2012 yılında Source motoruyla geliştirilen “Dear Esther” isimli oyun, FPS bakış açısıyla anlatılan bir hikaye. Hikaye diyoruz çünkü yapım, tam olarak bir oyun değil.

Başarılı atmosferi ve hikayesiyle kısa da olsa oynayanları başında tutan yapımın ekibinden Valve'a bir transfer haberimiz var. Ekipteki sanatçılardan Robert Briscoe, artık Valve bünyesinde çalışacak.

Valve'dan güzel bir haber

Kişisel blog'unda iş değişikliğini anlatan Briscoe, bağımsız bir oyun geliştiricisi olmanın zorluklarından bahsetti. Blog'unda zamanının %90'ını stüdyo dairesinde yalnız bir şekilde çalışarak geçirdiğini, insanlarla dialoglarını Skype ve e-posta üzerinden sürdürdüğünü yazan sanatçı, artık insanların arasında çalışmak istediğini belirtiyor.

Briscoe, henüz Dear Esther'i geliştiren The Chinese Room ekibiyle işinin de bitmediğini söylüyor.

Valve’dan güzel bir haber - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Path of Shadows Greenlight’ta Kevin Spacey'nin Yüzü Call of Duty: Advanced Warfare'a Nasıl Aktarıldı Dersiniz? Yumby Smash Battlefield 3 Aftermath İlk Video’su Yayınlandı Blizzard oyunlarına saldırı! Marvel Heroes takipçilerine müjde

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır