Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Wolverine 3, X-Men Apocalypse’ten Hemen Sonra Çekilecek

Ana Sayfa » Sinema » Wolverine 3, X-Men Apocalypse’ten Hemen Sonra Çekilecek
Wolverine 3, X-Men Apocalypse’ten Hemen Sonra Çekilecek
Wolverine 3, X-Men Apocalypse’ten Hemen Sonra Çekilecek

20th Century Fox, Wolverine serisiyle birlikte süper kahramana hak ettiği değeri gösteren önemli yapımlardan birine imzasını atmıştı. Görünüşe göre bunu devam ettirmekte kararlılar çünkü X-Men Apocalypse’in hemen ardından Wolverine 3′ün çekimlerinin başlayacağı açıklandı.

Aslında bu açıklamayı 20th Century Fox değil, filmin yönetmeni James Mangold kendi resmi Twitter hesabı üzerinden yaptı. Hayranlarından birinin kendisine yönelttiği “Wolverine 3, X-Men Apocalypse’in ardından mı gelecek?” sorusuna verdiği yanıt, “Şu anda bunu belirlemeye çalışıyoruz ama görünüşe göre X-Men Apocalypse’in hemen ardından Wolverine 3′ü çekeceğim.” şeklinde oldu.

Aslına bakarsanız James Mangold’un Wolverine 3′ü yönetip yönetmeyeceği de henüz kesinleşmiş değil. Fakat filmin senaryosunu kesin olarak Mangold’un yazacağı biliniyor. X-Men Apocalypse üzerinde çalışmalar sürdüğüne göre Wolverine 3′ü 2016′nın sonlarına ya da 2017′nin en geç ortalarına doğru tüm detaylarıyla görebileceğimizi söylemek de yanlış olmayacak.

Henüz X-Men: Days of Future Past’ın bile vizyona girmediğini düşünecek olursak, X-Men Apocalypse’in belirtildiği gibi 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girmesinin ardından Wolverine 3′ün ne zaman vizyonda olabileceğini tahmin etmemiz imkansız gibi görünüyor. Yine de 2017 yılı içerisinde kendisini sinema salonlarında ağırlama şansımızın olduğu da bir gerçek.

Tepkini göster!73%20%0%0%0%7%

Kaynak: Süper Karga

Wolverine 3, X-Men Apocalypse’ten Hemen Sonra Çekilecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Pokémon Delta Emerald Japonya'da Telif Hakkını Aldı Drakengard 4’ü Kickstarter’a taşıyamam Project Shield, PC Oyunlarınıda Çalıştıracak Steam’in etiketleme sistemi Trolleniyor! Splinter Cell: Blacklist, 60 Saniyelik Gameplay Yayınlandı Nintendo hisseleri %18 değer kaybetti!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır