Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Wolverine Filminin DVD ve Blu-ray’i Satışa Çıkıyor

Ana Sayfa » Sinema » Wolverine Filminin DVD ve Blu-ray’i Satışa Çıkıyor
Wolverine Filminin DVD ve Blu-ray’i Satışa Çıkıyor
Wolverine Filminin DVD ve Blu-ray’i Satışa Çıkıyor

Bir süredir merakla beklenen Wolverine filminin DVD ve Blu-ray’i sonunda piyasaya çıkıyor. Daha önce birçok kez ne zaman çıkacağına dair sorular aldığımız Wolverine filmi, Tiglon’dan yapılan açıklamaya göre bu hafta DVD ve Blu-ray olarak piyasaya çıkacak.

Hugh Jackman’ın başrolünde oynadığı, tek başına olarak ikinci Wolverine filmi olan fakat daha farklı bir konuyla hikayeyi Japonya’ya taşıyan film, X-Men evreninde geçen filmler arasında en iyilerden biri olarak adını yazdırmıştı.

Çekimleri tamamlanan ve geçtiğimiz gün ikinci fragmanı yayımlanan X-Men Days of Future Past filminden öncesini konu alan ve jenerik sonrasında bu filmi anımsatan bir gizli sahne bulunan Wolverine filminin daha önce yazdığımız eleştiri yazısını da buradan okuyabilirsiniz.

Normal DVD ve Blu-ray versiyonlarının yanı sıra 3D Blu-ray versiyonunun da satışa çıkacağını belirtelim.

Tiglon tarafından bu hafta Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Genç Çıraklar (The Internships) ve The Heat (Ateşli Aynasızlar) filmleri de DVD ve Blu-ray olarak piyasaya çıkıyor. Bu işte Bir Yalnızlık filmi sadece DVD olarak çıkacak.

Kaynak: Süper Karga

Wolverine Filminin DVD ve Blu-ray’i Satışa Çıkıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dotacılar için özel bir lig! Nisan ayının en iyi 5 League of Legends Pentakill’i Hitman filmine Homeland yıldızı Disney Star Wars 1313’ü tarihe gömdü COD: Ghosts’un ilk büyük DLC’sine daha yakından bakın (Galeri) Yeni nesil konsolun hırsızı (Video)

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır