Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

World of Warcraft Tarihi – Thrall 11

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » World of Warcraft Tarihi – Thrall 11
World of Warcraft Tarihi – Thrall 11

Alacakaranlık Vakti

Ragnaros yenilmiş ve Hyjal Dağı güvene kavuştuktan sonra Thrall, ejder aspect’leri tarafından bir kez daha earthwarder’ın yerini almakla görevlendirildi. Diğer bir yanda da Azeroth’un savunucuları, herkesin göz koyduğu Ejder Ruhu’nu, geçmişteki önemli bir noktada ele geçirdiler. Nihayetinde Azeroth’un kahramanları, hem Ejder Ruhu’nu ele geçirmekte, hem de felaketle sonuçlanacak bir alternatif zaman çizgisini engellemekte başarılı oldular. Ejder Ruhu, Wyrmrest Temple’a ulaşıp Neltharion’u yok edecek olan Thrall’a ulaştırıldı.

Dragonblight’ın eski tanrılar tarafından yıkılmış, karla kaplanmış topraklarından yoluna devam eden Thrall, Asira Dawnslayer ismindeki bir kan elfi kiralık katiliyle savaştı. Zaferi kazandıktan sonra ise kiralık katilin öldürdüğü ejderi iyileştirdi ve tapınağın içlerine doğru ilerlemeye devam etti. Kahramanlar Go’el’le birleştikleri sırada, eskiden Archbishop Benedictus olarak bilinen Twilight Prophet belirdi ve Thrall’dan Ejder Ruhu’nu almaya çalıştı. Aynı Asira’ya olduğu gibi Benedictus da Thrall’ın önünde düştü ve Durotan’ın oğlu, son savaş için hazırlıklara başladı.

World of Warcraft Tarihi - Thrall 11

Thrall ve Ejder Ruhu (Dragon Soul)

Elinde Ejder Ruhu’yla birlikte Thrall ve onun yanındaki ejder aspect’leri Alexstrazsa, Ysera, Nozdormu ve Kalecgos, Deathwing’i öldürmeye hazırlandı. Bu sırada birleşen ejderler ve bir grup ölümlü kahraman da Twilight güçlerini püskürtüyorlardı. Twilight ejderi Ultraxion’un yenilmesinden bir süre sonra, Wyrmrest’in tepesinde bulunan Thrall, elindeki Ejder Ruhu’nu direkt olarak Deathwing’e doğru tuttu ve zırhına zarar verdi. Zırhı hasar alan Ölüm Aspect’i kaçmaya çalıştı. Skybreaker’ın üzerinde Deathwing’i takip eden Thrall, bir kez daha Ejder Ruhu’nun gücünü ortaya çıkardı ve müttefiklerine Aspect’in üzerine çıkma ve elementium’dan yapılmış zırhını parçalama fırsatı vermiş oldu.

DEVAMI DİĞER SAYFADA
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Galeri

World of Warcraft Tarihi - Thrall 11

Böylelikle Mists of Pandaria öncesinde Thrall'la ilgili yaşanan olayları ve efsanevi Ork liderinin hayat hikayesini görmüş olduk. Bir sonraki bölümde yepyeni bir karakterin hikayesine başlayacağız. O zamana kadar görüşmek üzere!

Galeri

World of Warcraft Tarihi - Thrall 11

World of Warcraft Tarihi - Thrall 11

World of Warcraft Tarihi - Thrall 11

World of Warcraft Tarihi - Thrall 11

Bu galeride toplam 231 adet görsel var.

World of Warcraft Tarihi – Thrall 11 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cliff Bleszinski, Yeni Oyununu Sonunda Açıkladı The Wolf Among Us kaldığı yerden devam ediyor! Kara Ekran #43: Ripper Street Metro: Last Light, Mac ve Linux’a Geliyor Star Wars: Attack Squadrons İptal Edildi Steam’e 75 yeni oyun

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır