Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yeni Amityville Filmini Franck Khalfoun Yönetecek

Ana Sayfa » Sinema » Yeni Amityville Filmini Franck Khalfoun Yönetecek
Yeni Amityville Filmini Franck Khalfoun Yönetecek
Yeni Amityville Filmini Franck Khalfoun Yönetecek

Dimension Films’in son dönemde iyi ekmeğini yediği serilerden biri de Amityville Horror serisi oldu. Şimdi de 2 Ocak 2015 tarihinde, serinin Amityville adındaki yeni halkasını beyazperdeye taşımaya hazırlanıyorlar. Aslında bu yeni bir haber değil çünkü bir süredir dedikoduları internet sitelerinde dolaşmaya devam ediyordu.

Fakat bugün Dimension Films’in yaptığı açıklamayla Amityville’i daha önce P2 ve Maniac adlı filmleri yöneten Franck Khalfoun’un yöneteceği ortaya çıktı.

Ayrıca Khalfoun 2013 yılını i-Lived adlı gerilim filmini çekmekle geçirmişti. Amityville’in senaryosu hakkında ise ortada henüz hiçbir bilgi bulunmuyor. Hatta öyle ki, senaryoyu kimin yazdığı da belli değil.

Belli olan şey ise Amityville’in başrollerinde kimlerin yer alacağı. Görünüşe göre daha önce eXistanZ ve The Machinist filmlerindeki rolleriyle tanıdığımız Jennifer Jason Leigh ve Forget Me Not ve Shake It Up! adlı yapımlarda karşımıza çıkan Bella Throne, Amityville’in başrollerini oluşturuyor.

Amityville hakkında gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Süper Karga

Yeni Amityville Filmini Franck Khalfoun Yönetecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

David Cage’e büyük onur! Evet, Assassin’s Creed’den alınma. Pokémon Omega Ruby ve Alpha Sapphire Duyuruldu Eylül ayı en çok satan oyunlar X-Men Geçmiş Günler Gelecek’ten Yeni Fragman Yayımlandı İndirimli şampiyonlar ve kostümler belli oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır