Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yeni bir Unreal Tournament mı?

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Yeni bir Unreal Tournament mı?
Yeni bir Unreal Tournament mı?

Özellikle çevrimiçi FPS oyuncularının beklediği bir şey yeni Unreal Tournament. Efsane oyunun devamı için Epic Games'in açıklamasını bekleyenler bile var.

Yeni bir Unreal Tournament mı?

Ancak görünüşe göre Epic, bekleyenlerini üzecek. Dün gece düzenlenen bir GDC panelinde stüdyonun kurucusu Tim Sweeney, şu an Unreal evreninde yaptıkları bir oyun olmadığını belirtti. Panel sırasında yeni bir Unreal Tournament oyunu üzerinde çalışmadıklarını, oyunla ilgili eski ve güzel düşünceleri olduğunu, ancak Unreal evreniyle ilgili bir çalışmaları olmadığını belirtti.

Fortnite'ı açıkladıklarını ancak GDC'de gösterecekleri bir şey olmadığını da söyleyen Sweeney, Unreal Engine 4'le geliştirilen, ancak henüz açıklamadıkları birkaç projeleri daha olduğunu da sözlerine ekledi.

Yeni bir Unreal Tournament mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

FIFA 14’e Xbox One için yama geldi! Playstore’da %75’e varan yılbaşı indirimleri Xbox 360 sahiplerine gökten Titan yağıyor! Shadow of Mordor’dan inanılmaz bir oynanış videosu! Transformers: Kayıp Çağ 27 Haziran'da Vizyonda Pokemon Mystery Dungeon: Gates to Infinity’nin 3DS Kuzey Amerika Çıkış Tarihi Açıklandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır