Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yeni Indiana Jones, Bradley Cooper Olabilir

Ana Sayfa » Sinema » Yeni Indiana Jones, Bradley Cooper Olabilir
Yeni Indiana Jones, Bradley Cooper Olabilir
Yeni Indiana Jones, Bradley Cooper Olabilir

Indiana Jones serisi, sinema tarihinde en çok sevdiğim serilerin başında geliyor. Maceracı bir adamın etrafında dönenleri anlatan hikayeleriyle gerek ilk üçleme, gerek de sonradan çekilen dördüncü filmin yeri bende ayrı. Harrison Ford’u da oynadığı birçok rolde sevmem ancak özellikle genç haliyle benim için her zaman Indiana Jones’tur diyebilirim.

2012 yılının sonlarında Disney’in Lucas Film’i satın almasından sonra Star Wars için yeni film duyurusu yapılmış ancak bir süre Indiana Jones açıkta bırakılmıştı. 2013′ün sonlarında ise Disney, Indiana Jones’un tüm haklarını elinde bulunduran Paramount firmasıyla yeni film için anlaşmıştı. Böylece Indiana Jones 5 için yeşil ışık yanmıştı diyebiliriz.

Yeni gelen bilgilere göre (özellikle Latino Review sitesinin kaynaklarından edindiği bilgilere göre) Indiana Jones 5 için çalışmalar başladı. Disney’in henüz elinde bir hikaye ya da senaryo olmamasına rağmen film için farklı bir yol izlenebileceği belirtiliyor. Yani 70 yaşını aşan Harrison Ford yerine James Bond yolu izlenerek değişebilen aktör, baki kalan karakter şeklinde ilerlenecek. Bildiğiniz gibi bugüne kadar Bond karakterini farklı kişiler oynadı ki ilk oynayan Sean Connery’nin şu an yaşlandığını ancak Daniel Craig ile Bond’un halen genç kaldığını söyleyebiliriz.

Yeni Indiana Jones, Bradley Cooper Olabilir

Disney’in yeni Indiana Jones için düşündüğü ilk isim Bradley Cooper. Oyuncu ile henüz bir anlaşma yapılmış değil, hatta teklif dahi yapılmadı diyebiliriz. Sadece kaynakların aktardığına göre kan değişikliği çerçevesinde düşünülen isimler arasında ilk sırada yer alıyor. Şöyle bir düşününce haksız da sayılmazlar, Bradley Cooper boyu, fiziği ve tarzıyla yeni Indiana Jones olabilecek biri.

Serinin son filmini izlediyseniz Shia LeBoeuf’un yeni Indiana Jones olma sinyallerinin verildiğini hatırlarsınız. Ancak hem Shia’nın artık aktörlüğü bırakmaya yanaşması hem de izleyiciler arasında çok popüler bir isim olmaması onu adaylar arasından çıkarıyor ki bu da serinin devam etmeyip yeni bir hikayeyle başlayacağını gösteriyor.

Son olarak yönetmen konusunda da Frank Darabont’un isminin geçtiğini belirterek şimdilik haberimizi noktalayalım. Indiana Jones ile ilgili yeni bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Süper Karga

Yeni Indiana Jones, Bradley Cooper Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

8-14 Temmuz Arasında Çıkacak Olan Oyunlar Hadi şu 22 oyunu modlayalım artık! (Video) Efsane bağımsız olarak yeniden doğuyor! Gameloft: Q4 Yeni Oyunlar Tomb Raider Definitive’den kusursuz Lara (Video) Pokémon Serisinin Son Halkası Olacak Olan Pokemon X & Y Duyuruldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır