Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yine bir Grand Theft Auto suçu!

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » Yine bir Grand Theft Auto suçu!
Yine bir Grand Theft Auto suçu!

Her sene olduğu gibi, bu sene de Grand Theft Auto suçları gündemde. Şimdiye kadar işlenen birçok suçlar, Grand Theft Auto'ya atıldı. Yapılan kazalar, cinayetler bunların başlıcaları oldu. Bu senenin ilk icraati ise Tayland da gerçekleşti.

Bir Grand Theft Auto oyuncusu, kendini oyuna kaptırdıktan sonra, oyunu durdurdu ve hemen bir arkadaşını tehdit etmeye başladı. 31 yaşındaki Neil Dugdale, alkol ve uyuşturucunun etkisiyle birlikte eline aldığı mutfak bıçağıyla, Mr. French'e tehdit mesajı attı. Attığı tehdit mesajında “Ben senin boğazını keseceğim, ben senin…, seni öldüreceğim French” diyerek 22 yaşındaki French'i tehdit etmeye devam etti. Daha sonra Dugdale French'in kardeşinin arabasını camını kırdı. Polis, onu yolun ortasında silahlı bir şekilde buldu.

Dugdale, bir saldırı silahı ile suç işlemek, zarar vermekten dolayı şikayette bulundu. Dugdale'nin mahkum edilmesi bekleniyor.

Grand Theft Auto daha önce Tayland da dört cinayetten sorumlu olmuştu.
Yine bir Grand Theft Auto suçu!

BÜYÜK HALİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Yine bir Grand Theft Auto suçu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

GTA 5'in Çılgın Pilotu

GTA 5'in Çılgın Pilotu 10 Temmuz 2014

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hızlı ve Öfkeli 7′nin Çekimleri Yeniden Başladı Rebirth yapım aşaması neredeyse tamamlanmış Elder Scrolls: Online PC İçin Ertelendi Halo: Master Chief HD Collection, E3 Yolcusu Hellraid, mini platformlara göz dikti (Video) Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst (PS3) (İnceleme)

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

- Tüm Hakları Saklıdır