«

Teknoloji dünyası gittikçe büyürken, öncü firmalar kullanıcılarının hesap bilgilerini paylaşır olma ihtimalleriyle yakınır oldular.

Ünlü araştırma şirketi olan Toluna, dünyanın en güvenilmez şirketlerini verileriyle birlikte gözler önüne sererek uzun bir liste hazırladı. Kullanıcıların mağdur olması ve skandal yaşayan firmalar sizler için güven konusunda sıkıntı yaşamamanız için derlendi, işte 2018 Yılının En Güvensiz Şirketleri Açıklandı başlığında sıralanan en güvensiz şirketler;

Xbox One’da Klavye Ve Fare Desteği Olan Oyunlar

2018 Yılının En Güvensiz 11 Şirketi;

 1. Facebook
 2. Twitter
 3. Amazon
 4. Uber
 5. Google
 6. Lyft
 7. Snapchat
 8. Apple
 9. Microsoft
 10. Netflix
 11. Tesla

Listede daha önce kullanıcılarının bilgilerini sattığı iddialarıyla gündeme oturan Facebook oluyor ve ilk sırada yerini alıyor.

2018-yilinin-en-guvenilirsiz-firmalari-aciklandi-oyuncum

2018 Yılının En Güvensiz Şirketleri listesinin en çok şaşırtan isimlerinden Tesla, son sırada yerini sebepsizce alıyor. Arabada güvenlik ve takip için birçok sensör bulundurması bu listede bulunmasının ana sebeplerinden birisi.

2018 yılının en güvenilirsiz şirketleri bu şekilde listelenmiş, listenin bilinmeyen bir diğer ismi ise lyft. Türkiye’de kullanımı kapalı olduğundan bu isim tarafımızca Ülke olarak pek bilinmiyor. Uygulamanın amacı ise kişisel, şahsi aracı başka bir kullanıcıya kiralama.

Bir Cevap Yaz

Emirkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *