«

Bir çok çeşitli oyunun oynandığı yayında, yeni komik ve eğlenceli anlar yaşandı. n1xrain Yayın Özeti 10.03.2019’de yaşananlar tüm detaylarıyla haberimizde.

Yayın detayları;

n1xrain Yayın Özeti

Son zamanlarda oldukça yoğun geçen yayın hayatının yanı sıra, n1xrain yayın özeti listesine bir çok oyun ekleniyor. Son zamanların popüler oyunu Apex Legends oynanan yayında, maksimum izleyici sayısına ulaşıldı. bu oyunun yanı sıra eskimeyen ve sürekli zirveden ayrılmayan Counter-Strike Global Offensive oyunu oldu. Üç farklı oyun oynanan ve oldukça keyifli zaman geçirten yayın esnasında League Of Legends’da oynandı.

n1xrain: 10.03.2019 Oynanan Oyunlar

Counter-Strike Global Offensive

Yayınımızın büyük bir bölümünde cs:go oynadık,aslında ekip olarak en sevdiğimiz oyunlar arasında fakat oynarken bazı yerlerde sinirleniyor bazı yerlerde de çok eğleniyoruz ama ne kadar sinirlensekte oynamaya devam ettiğimiz bir oyun . Yayında güzel vuruşlar ve yüksek ihtimal gülebileceğimiz komik anlar genellikle burada gerçekleşiyor.
Yayındaki cs:go bölümümüzden bir klip 

Apex Legends

Yeni çıkan Apex bütün herkesin denemek için bile olsa girip oynadığını bir oyun biz de girdik ama bu haftasonu ekiple pek Apex oynayasımız yoktu biz de kısa da olsa biraz oynamayıp diğer oyuna geçtik.
n1xrain Apex Legends
n1xrain Apex Legends

League Of Legends

Bu yayın 2 maç LeagueOfLegends girdik genellike izleyicilerden isteyen olursa oyuna aldığımız ve beraber oynadığımız bir oyun. Bu yayında öyle oldu 1 maçımızda izleyicilerden aldık çok komik an yaşanmasa da güzel görüntüler ortaya çıktı. 1 maçı kazanırken diğer maçı kaybettik ama yine de keyifli ve güzel bir yayında izleyen herkese teşekkürler diğer yayınlarımızda görüşmek üzere.

Bir Cevap Yaz

Emirkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *