Oyuncu Telefonu Xiaomi Black Shark 2 Tanıtıldı!

Xiaomi Black Shark 2 Özellikleri

Kullanıcıların istediği performansı en üst seviyeye çıkaran, klasik telefonlara göre olağanüstü ekran ve soğutma sistemi ile dikkat çeken Xiaomi Black Shark 2 tanıtıldı!

Qualcomm’un Snapdragon 855 cpu’sundan güç alan ve uzun müddet oyun oynasanız dahi ısınmayan makinenin ayrıntılarına: Xiaomi Black Shark 2 özellikleri ve maliyeti gibi ayrıntılara yakından bakalım.

Xiaomi Black Shark 2 Fiyat ve Özellikleri

Ekran konusunda bir çok markanın ortak iş gerçekleştirdiği Samsung’u bu telefonda da görüyoruz. Cihaz 6.39 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip. Yapılan iyileştirmelerle birlikte Full HD+ çözünürlük sunmasıyla birlikte tepkime süresi de oldukça düşürülüyor. Telefon kullanım esnasında yapılan iyileştirmeler sayesinde renkleri ortam ışığına göre değiştiriyor.

  • Huawei’ye Bir Ülkeden Daha Yasak Geliyor!

Samsung’un 1980 dolarlık telefonunun kullandığı ve işlemci konusunda en iyisi olan Qualcomm Snapdragon 855 kullanan oyuncu telefonu, Liquid Cool 3.0 sıvı soğutma ile birlikte devamlı 14 derecenin altında çalışıyor!

Oyunculara göre tasarlandı!

Black Shark 2 modelinde iki farklı yerlerde hoparlör bulunurken, ikisi de telefonun ön yüzünde. Bu sayede oyuncular telefonu yatay bir şekilde kullandığında hoparlörü engellemiyor. 27 W hızlı şarj desteği sunan cihaz, 4000 mAh bataryayı kısa süre içerisinde doldurabiliyor.

Oyuncu Telefonu Xiaomi Black Shark 2

Arka kamerasında 48 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.75 ana kamera yer alırken, 12 Megapiksel ikinci kamera ve 2x optik yakınlaştırma imkanı sunuyor. Ön kamerada ise tekli 20 Megapiksel çözünürlüğüne sahip kamera bulunuyor.

Çin’de satılmaya başlayacak telefon, 6 GB Ram / 128 GB Depolama alanı ve 12 GB Ram/ 256 GB Depolama alanı olarak iki farklı model ile piyasaya 480 dolar fiyatıyla giriş yapacak.

Emirkan :