«

PUBG, PC üzerinden kaybettiği kullanıcıları toplamak ve oyuncu sayısını artırmak adına ücretsiz pc versiyonunu yayınladı, PUBG Lite Tamamen Ücretsiz Full İndir

PUBG, PC platformunda oyunu almak isteyen ama sistem gereksinimleri ve yüksek ücretleri nedeniyle bu platforma geçiş yapamayan kullanıcılarına altın gibi bir fırsat sundu. PUBG Mobile ve PC sürümünü harmanlayarak ortaya çıkan PUBG Lite, Vietnam sunucularına kapılarını açtı ve beta sürecinde olan PUBG Lite, kullanıcılarıyla birlikte kendini geliştiriyor.

PUBG Lite Tamamen Ücretsiz Full İndir
PUBG Lite Tamamen Ücretsiz Full İndir

PUBG Mobile PC İndir

Pubg Lite ne zaman Türkiyeye gelecek?

Oyun şuanlık sadece Vietnam sunucusunda çalışıyor. 24 Ocak Tarihinde Vietnam sunucularıyla oyuncularına kapı açan Pubg Lite, Türkiye’ye ne zaman geleceği net olarak açıklanmış değil.  Oyuna Türkiye sunucularından girmek kısa süreliğine imkansız gibi gözükse de Ülke, saat ve VPN programları yardımıyla kendinizi Vietnam sunucularında gibi gösterip oyuna giriş yapmak mümkün olabiliyor.

Pubg Lite oyununu pc sürümü için indirmek ve bu maceraya katılmak isterseniz aşağıdaki butonlardan virüssüz ve güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz.

PUBG Lite İndir

Bir Cevap Yaz

Emirkan Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *